Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą poszukiwania za zaginionym Erykiem Hanysz z Bolesławca, chłopiec został odnaleziony!
~~Beżowobrązowy Niecierpek niezalogowany
18 listopada 2021r. o 10:53
Chorych należy leczyć stosując wypracowane przez praktyków skuteczne metody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anka niezalogowany
18 listopada 2021r. o 14:03
A tak widziałam tych policjantów chłodzących po parku i dworcu kolejowym jeszcze w nocy... Masakra tyle ich było, i straż pożarna z psami. Szok, dobrze, że odnaleźli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Borówka niezalogowany
18 listopada 2021r. o 15:53
~~Beżowobrązowy Niecierpek napisał(a): Chorych należy leczyć stosując wypracowane przez praktyków skuteczne metody.

Przepraszam bardzo co? Chorych? Na co i czego to die tyczy. Puknij się w łeb człowieku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mike Manning niezalogowany
1 lipca 2022r. o 1:18
MUSISZ PRZECZYTAĆ:
Mam na imię Mike. Chcę, aby wszyscy tutaj pomogli mi podziękować dr Ogundele za jego dobrą pracę, ten człowiek jest świetnym czarodziejem, który w ciągu 24 godzin przywrócił mi moją żonę swoimi mocami po tym, jak moja żona odeszła do innego mężczyzny na 7 lat. Ale dr Ogundele sprowadził ją z powrotem, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele to człowiek jego słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sabina niezalogowany
13 lipca 2022r. o 18:19
Dziękuję dr Ogundele! Mój mąż chciał rozwodu, bo spotykał się z inną kobietą, dowiedziałam się o świetnej czarodziejce. Po pracy dr Ogundele mój mąż odwołał proces dotyczący rozwodu. I wróciliśmy do domu po 24 godzinach i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Powiedziałem dr Ogundele, że podzielę się jego dobrą pracą, dlatego udostępniam to tutaj, aby ludzie wiedzieli o tym wspaniałym i uczciwym człowieku, jeśli masz problemy w związku lub małżeństwie lub jakiekolwiek inne problemy, możesz napisać do niego na WhatsApp i Czat Viber: +27638836445. Mam na imię Sabina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michelle niezalogowany
29 listopada 2022r. o 13:02
MOJA HISTORIA.
Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kali wiecznie zmęczony niezalogowany
29 listopada 2022r. o 14:07
A co to poradnik zdrowia i szamańskich usług.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza