Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podwyżka dla prezydenta miasta. Oświadczenie radnych opozycji
22258
Horus 27 listopada 2021r. o 13:18
aresztowani?
wreszcie...
i słusznie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek 27 listopada 2021r. o 17:34
Podwyżkę prezydentowi miasta dali, w uznaniyu wyników pracy, jego pracodawcy, czyli mieszkańcy miasta poprzez wybranych demokratycznie radnych.
O swoje podwyżki, zamiast tu kwękać, spytajcie swoich pracodawców a wcześnie zróbcie dobie rachunek sumienia w sprawie swoich wyników pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Krwawnica 28 listopada 2021r. o 14:05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Winnik 28 listopada 2021r. o 14:46
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edek 28 listopada 2021r. o 14:50
~~Żonkilowy Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tabaczkowa Krwawnica napisał(a): https://wrzesnia.info.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/17269_burmistrz-srody-wielkopolskiej-poprosil-o-najnizsze-wynagrodzenie.html#ank

Wow!


"- Mamy trudną sytuację i ta sytuacja – przede wszystkim zewnętrzna – nie jest na tyle wesoła i ja czułbym się źle, gdybym miał otrzymać w tej chwili sto procent tego wynagrodzenia. Dlatego wnioskuję o ten zakres minimalny - powiedział na sesji Piotr Mieloch, burmistrz Środy Wielkopolskiej."

Cóż, ala to trzeba mieć klasę i szacunek do swoich współmieszkańców...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.