Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy rekord IV fali! W Polsce rekordowa liczba nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, z powodu COVID-19 zmarło 460 osób
22258
#Horus nieaktywny
25 listopada 2021r. o 20:02
prostej wypowiedzi Zybertowicza nie daje rady skomentować a ty wymagasz od niego takich rzeczy?
to zbyt złożone na tak mały ''rozumek'' ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jukka niezalogowany
25 listopada 2021r. o 20:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowa Jukka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynamonowa Jukka napisał(a): https://pch24.pl/stop-segregacji-wesprzyj-promocje-akcji-i-pomoz-nam-dotrzec-do-jak-najwiekszej-liczby-polakow/



Ja zebrałem 124345 podpisów , potrzebuje Twojego wsparcia - 1000- 2000- 3000 .
Muszę zebrać więcej podpisów .


Lucjan, dzięki za propagowanie wpisu. Fajny chłop jesteś, skomentuj jeszcze dzisiaj co najmniej raz i możesz rano przy kawie. Dzięki, bo myślałem, że ty tak naprawdę covidianin jesteś, a widzę że przekomarzasz się dla żartu.


Myśl co chcesz , ważne abyś dokonał wpłaty , najlepiej 3 tyś . nr konta 12345678901234567890

Dzięki!
Proszę jeszcze jutro rano przy kawie :)

PS
Posłuszny jesteś. Już rozumiem dlaczego tak Simona-Horbana słuchasz, skoro moje skromne prośby tak szybko spełniasz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 listopada 2021r. o 20:24
Horus napisał(a): prostej wypowiedzi Zybertowicza nie daje rady skomentować a ty wymagasz od niego takich rzeczy?
to zbyt złożone na tak mały ''rozumek'' ;]



Posłuszny Januszek , pamiętaj o tym , jak hejtują , dawaj głos .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 listopada 2021r. o 20:36
M21W2 napisał(a): Qwax , prawdą jest to co ja napisałem , prawdą jest też to co Ty napisałeś .
Polska sprzedaje miliony szczepionek .

Sprzedaje? Komu konkretnie?
Bo ja pokazałem ci, że oddała za darmo 4 miliony sztuk.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~w niezalogowany
27 listopada 2021r. o 16:18
nie ma respiratorów ,nie ma tlenu ,maseczki są z Tupolewa ,wszyscy poumieramy ,a rząd obiecał obniżkę podatków ,no i koniec z tak pięknym życiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
28 listopada 2021r. o 11:41
Oglądam spontanicznie Kawę na Ławę ulubiony program antyrzadowców z
niedowierzaniem wysłuchuje zaproszonych gości , i nawet prowadzący atakuje obecnie rządzących w
sprawie szczepień nazywając tchórzami bezwzględnymi niepotrafiącymi wprowadzić obowiązkowego
szczepienia przeciwko Covid 19 , może mi ktoś to wytłumaczyć ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
28 listopada 2021r. o 11:55
Jurko61 napisał(a): Oglądam spontanicznie Kawę na Ławę ulubiony program antyrzadowców z
niedowierzaniem wysłuchuje zaproszonych gości , i nawet prowadzący atakuje obecnie rządzących w
sprawie szczepień nazywając tchórzami bezwzględnymi niepotrafiącymi wprowadzić obowiązkowego
szczepienia przeciwko Covid 19 , może mi ktoś to wytłumaczyć ??

Prowadzący reprezentuje stację, a oni (jak zresztą wszystkie liczące się stacje) są "uczciwi" - "wzięli za 3:0, to będzie 3:0).
Już rozumiesz Jurgen? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czepionkowe szleństwo niezalogowany
28 listopada 2021r. o 12:02
Bo w tym programie to na ogół wyczepieni bezmózgowcy występują. O tym, że czepionki są bezsensowne świadczy przykład Izraela - kraj przykładnie wyczepiony, za wyczepionych uznaje się tylko osobniki po trzykrotnym zaszprycowaniu i właśnie zamykają kraj, bo omikron idzie. Przecież to dom wariatów! Po co się czepili jak to nic nie daje?
Wlk. Brytania podobnie - lider czepień i wprowadzają kolejne ograniczenia. I takich przykładów mnóstwo - im bardziej naród wyczepiony, tym większe ograniczenia.
Pytanie proste - czemu tak mało osób widzi to, że czepionki są g.. warte? TV za nich chyba myśli, a samodzielnie już nic nie potrafią ogarnąć. Jedyna sprawność intelektualna, jak im została to odszukanie pilota i wciśnięcie na nim przycisków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza