Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na granicy polsko-białoruskiej służbę pełnią policjanci z bolesławieckiej jednostki Policji
~~Emeryt 66 niezalogowany
25 listopada 2021r. o 21:20
Chwała im za poświęcenie się .Zostawiając swoje rodziny dbają o spokojny dzień i spokojne noce.MUREM ZA KAŻDYM MUNDUREM.Dziękujemy wszystkim mundurowym za ofiarną służbę pełną poświeceń .Brońcie naszych granic.CHWAŁA IM i wielkie podziękowania od lokalnej społeczności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szeregowy rezerwy niezalogowany
25 listopada 2021r. o 21:41
~~Emeryt 66 napisał(a): Chwała im za poświęcenie się .Zostawiając swoje rodziny dbają o spokojny dzień i spokojne noce.MUREM ZA KAŻDYM MUNDUREM.Dziękujemy wszystkim mundurowym za ofiarną służbę pełną poświeceń .Brońcie naszych granic.CHWAŁA IM i wielkie podziękowania od lokalnej społeczności.


Przecież to jest służba i nikt łaski nie robi bo ja mam 50 lat i nie pamiętam żeby wojsko wcześniej ciężko pracowało ,mimo to chwała tym co tam przebywają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
25 listopada 2021r. o 21:53
~~szeregowy rezerwy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Emeryt 66 napisał(a): Chwała im za poświęcenie się .Zostawiając swoje rodziny dbają o spokojny dzień i spokojne noce.MUREM ZA KAŻDYM MUNDUREM.Dziękujemy wszystkim mundurowym za ofiarną służbę pełną poświeceń .Brońcie naszych granic.CHWAŁA IM i wielkie podziękowania od lokalnej społeczności.


Przecież to jest służba i nikt łaski nie robi bo ja mam 50 lat i nie pamiętam żeby wojsko wcześniej ciężko pracowało ,mimo to chwała tym co tam przebywają .


Piszesz murem za każdym mundurem a mundury Zomowców i Ormowców też murem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jvo niezalogowany
25 listopada 2021r. o 21:54
Cytując klasyka: Ku.wa, ku.wa, mordercy, serce mnie boli, ku.wa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Fasola niezalogowany
25 listopada 2021r. o 23:08
...a na Żoliborzu spaceruje tyle "wolnych" etatów - niezagospodarowanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
26 listopada 2021r. o 5:41
pisowskie kurestwo goni kurestwo, ciągle skandale, okradanie Polski i Polaków. A w TVP afera bo Tusk przekroczył dozwoloną prędkość. Avtu już zaczyna brakować słów, a jedyne co przychodzi do głowy to scenariusz rumuński. Hitler byłby dumny z piSS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Wrzos niezalogowany
26 listopada 2021r. o 9:21
Niech tam siedza psiaki. Napewno lepsza pracą byłoby dla nich wystawianie mandatów za brak kaganca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
26 listopada 2021r. o 9:34
~~Jvo napisał(a): Cytując klasyka: Ku.wa, ku.wa, mordercy, serce mnie boli, ku.wa.

To tak o swojej matce czy siostrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.