Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy wariant koronawirusa niedaleko polskiej granicy, w ciągu ostatnie doby w Polsce zmarły 382 osoby zakażone COVID-19
~~Oliwkowozielony Sadziec niezalogowany
28 listopada 2021r. o 12:23
POLAKU PODPISZ PETYCJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaki kamrat niezalogowany
28 listopada 2021r. o 12:27
Wojtuś Olszański,. absolwent bolesławieckiego LO z roku 1979 został zamknięty, a absolwenci milczą!
No tak. Ja też, jako absolwent milczę i nie będę się odzywał. Nie w tej sprawie - nie mój kamrat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Stokrotka niezalogowany
28 listopada 2021r. o 12:35
Nie chciałbym być teraz w skórze polityków, jak się dowiedzą zaszczepieni co mają w organizmie to chyba ich rozniosą. W Siemianowicach Śląskich na ojomie 8 pacjentów 6 zaszczepionych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Satyra w krótkich majteczkach niezalogowany
28 listopada 2021r. o 13:30
Starają się jak mogą :)))
https://www.who.int/news/item/12-07-2021-who-issues-new-recommendations-on-human-genome-editing-for-the-advancement-of-public-health#
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Krwawnica niezalogowany
28 listopada 2021r. o 14:28
Ponoć objawy strasznego wariantu B.1.1.529 to:
- krzepnięcie krwi
- zakrzepica żył głębokich
- atak serca
- udar mózgu
- porażenie Bell'a
- poronienie
- ogólna niewydolność narządowa

Czyli dokładny NOP, będący skutkiem bieżącego wyszczepu.

Syndrom nagłego zmarcia zostanie przypisany fikcyjnej mutacji.

Kombajn rusza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
28 listopada 2021r. o 15:50
~~Jaki kamrat napisał(a): Wojtuś Olszański,. absolwent bolesławieckiego LO z roku 1979 został zamknięty, a absolwenci milczą!
No tak. Ja też, jako absolwent milczę i nie będę się odzywał. Nie w tej sprawie - nie mój kamrat.

~~Jaki kamrat napisał(a): Wojtuś Olszański,. absolwent bolesławieckiego LO z roku 1979 został zamknięty, a absolwenci milczą!
No tak. Ja też, jako absolwent milczę i nie będę się odzywał. Nie w tej sprawie - nie mój kamrat.

Ja nie milczę,w wpisie pod innym tematem poparłem podpisywanie petycji. Chodziłem z nim do jednej klasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
28 listopada 2021r. o 15:52
~~Tabaczkowa Krwawnica napisał(a): Ponoć objawy strasznego wariantu B.1.1.529 to:
- krzepnięcie krwi
- zakrzepica żył głębokich
- atak serca
- udar mózgu
- porażenie Bell'a
- poronienie
- ogólna niewydolność narządowa

Czyli dokładny NOP, będący skutkiem bieżącego wyszczepu.

Syndrom nagłego zmarcia zostanie przypisany fikcyjnej mutacji.

Kombajn rusza

Wszystko zgodnie z plandemia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znane postaci z Bolca niezalogowany
28 listopada 2021r. o 15:55
A swoją drogą to najbardziej znane i głośne obecnie postaci mające korzenie w Bolesławcu powinny zastanawiać. Z jednej strony Wojciech Olszański, a kompletnie z drugiej strony Lempart, której dziadkowie do końca Bolesławcu mieszkali (sama pochodzi ze Lwówka). No i mamy posłankę, która zaraz nam zakaże jeść mięsa, łowić ryby czy jeździć samochodami, bo do Spurek jej najbliżej.
Dobrze to nie wygląda :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza