Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okruszki Historii: Współtwórca bolesławieckiej masonerii - Ernst Kunth
~~Miedzianoczerwony Ligustr 6 grudnia 2021r. o 8:14
~~Makowa Jukka napisał(a): Przecież masoneria i jej działanie to teoria spiskowa. Co wy tu na bolec.info promujecie teorie spiskowe!

Nie to są oraganizavje wyjątkowo niebezpieczne skupione na pueniadze ale tylko zdobyte w sposób nieuczciwy i poprzez ziszczenie człowieka niewinnego oni są zorganizowani zajmują stanowiska ci jest bardzo widoczne w boleslawcu i uważają się za inteligentych. Bardzo rzeczywiste i bardzo niebezpieczne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian 6 grudnia 2021r. o 12:28
Człowiek ma mieć zakodowane, że rodzi się, chodzi do szkoły, później do pracy i umiera i więcej niewolnika nie powinno interesować. No ma prawo jeszcze do używek alkohol, fajki, dragi, wycieczki ale to i tak złudzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arleta Maciałek 6 grudnia 2021r. o 16:13
Bardzo ciekawy artykuł, Bolesławiec jest jednym z miasteczek na terenach obecnej Polski, gdzie ruch wolnomularski działał poprzez swoich członków z korzyścią dla społeczeństwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.