Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy!
REKLAMA Kamil Barczyk
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
REKRUTACJA do Działu Produkcji Tworzyw Gerresheimer Bolesławiec S.A.
~~Pożółkła Dąbrówka niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 5:15
Bo tam się obijajom i tylko wódke i piwo pijom w święta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edek niezalogowany
16 sierpnia 2022r. o 15:17
Jak to jest ? Podwyżki przez wiele lat w Gerresheimer były po 2%, 3%, bo jak twierdził zarząd, taka jest inflacja. Jak inflacja skoczyła na 16 %, to już zarząd się okupczył i zmienili zasady. Teraz podwyżkę dostają ci co nie chodzą na L4 i max 9%. Oj będzie się działo na spędzie z okazji jubileuszu firmy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Waldemar Witkowski do Senatu RP