Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
REKRUTACJA do Działu Produkcji Tworzyw Gerresheimer Bolesławiec S.A.
~~Wesza niezalogowany
30 lipca 2022r. o 10:43
Dlaczego w Gerresheimerze trzeba pracować w święta za zwykła pensję?
Już polskie święta tam nie obowiązują?
Ja wiem że oddajecie w zamian inny dzień ale co mi po tym jak rodzina wtedy jest poza domem w pracy?
Ja rozumiem że jedno święto można odbębnic od biedy ale staje się to już standardem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 lipca 2022r. o 10:53
bo Niemcy to przeważnie protestanci a niemiecki zakład ma niemieckie prawa...
wasze polskie , pozostają na osiem godzin przed bramą ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Surfinia niezalogowany
30 lipca 2022r. o 11:11
Wszystko jest zgodne z polskim kodeksem pracy. Ale niby Polacy nie znają polskiego prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 lipca 2022r. o 11:27
''pamiętaj abyś dzień święty święcił'' ;D

nawet ''bóg'' odpoczywał po sześciu dniach pracy...;D ...niewolnik nie musi ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Rokitnik niezalogowany
30 lipca 2022r. o 12:35
Komu to przeszkadzało aby dobrze prosperująca BFFi A "Polfa" była przedsiębiorstwem polskim?Tak samo, jak ZCh Wizów, ZPO Hanka ?Wszystko za bezcen sprzedali Niemcom, a oni robią z Polakami, co chcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 lipca 2022r. o 13:33
trzeba by było zapytać o to ''związkowców'' z ''s'' gdzie byli kiedy to sprzedawano...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Cząber niezalogowany
30 lipca 2022r. o 14:41
~~Żółtawordzawa Surfinia napisał(a): Wszystko jest zgodne z polskim kodeksem pracy. Ale niby Polacy nie znają polskiego prawa.

To dla kogo są te święta? Dla urzędników?
Jeżeli "polski" kodeks pracy na to pozwala to zlikwidujmy te święta bo i tak robolowi nie służą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 lipca 2022r. o 17:54
Idzie do pracy w zakładzie z 4-brygadówką a potem zdziwiony, że wolnego nie ma.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza