Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dofinansowanie 26 nowych linii autobusowych PKS
~~Barwinkowa Jasnota 14 stycznia 2022r. o 14:02
Tusk mi ukradł kupę forsy, więc ani on, ani platforma już nie będzie u szczytu władzy. Może byc tylko przystawką, platforma i złodzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek 14 stycznia 2022r. o 14:09
~~Barwinkowa Jasnota napisał(a): Tusk mi ukradł kupę forsy, więc ani on, ani platforma już nie będzie u szczytu władzy. Może byc tylko przystawką, platforma i złodzieje.

Kupę to ty robisz w kiblu ,żebraku pisowski ,!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Modrzew 14 stycznia 2022r. o 14:14
I co z tego jak PKS znowu będzie jeździł w tych godzinach co jeżdżą prywatni przewoźnicy zadaniem starosty jest zniszczenie prywatnych przewoźników. A później dowaleniem przez PKS kolosalnych ceny biletów. Czemu nie zrobi się przetargu kto będzie za tanie pieniądze jeździł zamiast 3 zł może prywatni by jeździli za 1 złoty !!!! Tak jak nie było dobrych połączeń tak dalej nie będzie założę się o grubą kasę że dalej będą jeździli o tych samych godzinach co prywaciarze!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bieluń 14 stycznia 2022r. o 14:19
Będą dalej mogli zatrudniać samych emerytów co w PKS przechodzą badania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łukasz 14 stycznia 2022r. o 18:39
I co kierowcy emeryci chamscy i nie ładnie pachnący , może PKS im w jakieś perfumy zainwestuje bo niektórzy tak dają odorem jak bb z 2 tygodnie wody nie widzieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola 14 stycznia 2022r. o 20:30
Nie tylko się nie myją ale co niektórzy są "wczorajsi" i warto byłoby aby nasza kochana policja czasem przeprowadziła kontrolę tych powiatowych rycerzy, bo jeżdża z nimi nasze dzieci!!!!

A tak swoją drogą czy są jakiekolwiek kontrole kierowców PKS przez Policję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Tygrysówka 15 stycznia 2022r. o 0:35
~~ola napisał(a): Nie tylko się nie myją ale co niektórzy są "wczorajsi" i warto byłoby aby nasza kochana policja czasem przeprowadziła kontrolę tych powiatowych rycerzy, bo jeżdża z nimi nasze dzieci!!!!

A tak swoją drogą czy są jakiekolwiek kontrole kierowców PKS przez Policję?

ORMO nadaje,he he
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Byk 15 stycznia 2022r. o 11:23
Prezio z PKS dostanie odstepne...? - niech żyje Prezio i spółka to nasza miejska kasówka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.