Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Michał Jaros i Piotr Borys z Platformy Obywatelskiej apelują do rządu o wycofanie się z Polskiego Ładu
~~Brązoworudy Bukszpan niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 15:09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Milin niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 15:37
Dwóch żałosnych robi wszystko aby zaistnieć,my tego nie kupujemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Tojeść niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 15:57
~~Brązowawożółta Dynia napisał(a): Partia Oligarchów; niech miliony biednych nie dostaną nic, jeśli dwóch bogatych miałoby stracić cokolwiek.

mam małą emeryturę , więc dorabiam ...y zabierają mi 40 % od dodatkowej wypłaty , kostki brukowe gotowe , czekają na pinokia na kaczych łapach

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leon niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 16:08
dostałem 130 zł do emerytury a od dodatkowej wypłaty zabrano mi 700 zł tak wygląda POLSKI OLIGARCHA , jestem zarobiony po uszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kolo66 niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 16:21
XXXXX PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POzytywny niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 16:25
~~Leon napisał(a): dostałem 130 zł do emerytury a od dodatkowej wypłaty zabrano mi 700 zł tak wygląda POLSKI OLIGARCHA , jestem zarobiony po uszy


A obrobiłeś się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POzytywny niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 16:32
Fryzjera na szefa peło!!!
Tych dwóch na roboty do Niemiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pan japa niezalogowany
15 stycznia 2022r. o 16:45
Obecność fryzjera, nie tyle konkretnego, ale w ogóle... bardzo wymowna... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.