Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Gerresheimer Bolesławiec!
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Już 30 stycznia Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy program WOŚP w Bolesławcu!
~~Krasny Cytryniec 28 stycznia 2022r. o 23:00
Rozumiem, że leczenie wzroku tyko u zaszczepionych dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwone Parzydło 29 stycznia 2022r. o 13:02
W żadnym razie nie popieram akcji WOŚP i dziwię się, że wszyscy ulegają szantażowi medialnemu tego przedsięwzięcia.
O kwestii przejrzystości rozliczeń Owsiaka nie wspomnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekawy 29 stycznia 2022r. o 15:42
A co reklamą MBanku ? Za taką reklamę są pewnie duże pieniądze. Ktoś wie czy idą na Orkiestrę czy na prywatne konto pana Jurka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Wiekuistka 29 stycznia 2022r. o 19:17
~~Rdzawoczerwone Parzydło napisał(a): W żadnym razie nie popieram akcji WOŚP i dziwię się, że wszyscy ulegają szantażowi medialnemu tego przedsięwzięcia.
O kwestii przejrzystości rozliczeń Owsiaka nie wspomnę.


to może wspomnij o Sasinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco 29 stycznia 2022r. o 20:24
Nie tylko Jerzy Owsiak był związany ze spółką kontrolowaną przez komunistyczny wywiad wojskowy. Ustaliliśmy, że w latach 80. w spółce polonijnej, która została oddana w zarząd Oddziałowi Y, pracowała żona Jerzego, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Materiały na ten temat zostały odtajnione w IPN dopiero w październiku 2016 roku. O swojej pracy w latach 80. Jerzy Owsiak mówi mało, zaś jego żona milczy na ten temat. Przez cały okres istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, nazywana przez męża „Dzidzią”, pozostawała w cieniu. „O niej samej wiemy niewiele. Para chroni swoją prywatność i unika medialnego szumu. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak nieprzerwanie trwa u boku męża od początku istnienia WOŚP-u i zasiada w zarządzie fundacji” – tak o żonie Jerzego Owsiaka pisała „Viva” w maju 2018 roku. Na informacje dotyczące „Dzidzi” Owsiak natrafiłam przypadkowo, podczas zbierania materiałów do książki dotyczącej m.in. afery FOZZ i działań Zarządu II Sztabu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prok Piotrowicz 30 stycznia 2022r. o 6:40
ladaco napisał(a): Nie tylko Jerzy Owsiak był związany ze spółką kontrolowaną przez komunistyczny wywiad wojskowy. Ustaliliśmy, że w latach 80. w spółce polonijnej, która została oddana w zarząd Oddziałowi Y, pracowała żona Jerzego, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Materiały na ten temat zostały odtajnione w IPN dopiero w październiku 2016 roku. O swojej pracy w latach 80. Jerzy Owsiak mówi mało, zaś jego żona milczy na ten temat. Przez cały okres istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, nazywana przez męża „Dzidzią”, pozostawała w cieniu. „O niej samej wiemy niewiele. Para chroni swoją prywatność i unika medialnego szumu. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak nieprzerwanie trwa u boku męża od początku istnienia WOŚP-u i zasiada w zarządzie fundacji” – tak o żonie Jerzego Owsiaka pisała „Viva” w maju 2018 roku. Na informacje dotyczące „Dzidzi” Owsiak natrafiłam przypadkowo, podczas zbierania materiałów do książki dotyczącej m.in. afery FOZZ i działań Zarządu II Sztabu


NOSZ QRWA , tego się po tobie nie spodziewałem. Książkę PISzesz ?, jprd.!!!

Jakby PiS organizowało WOŚP, to by:
- finał ruszył tydzień później od zaplanowanej daty
- ktoś ukradł 70 baniek
- sprzęt dostarczył handlarz bronią
- zarząd miał gigantyczne premie
- Zbyszek wszystkich uniewinnił
- A Kurwizja podkreślała doniosłą rolę Lecha Kaczyńskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca z TIR-a 30 stycznia 2022r. o 7:39
~~bazyliszek napisał(a): wy przestańcie ludzi okradać pod przykrywką fundacji,a wy ludziska nie dawajcie się w hooja robić,to nie jest żaden szczytny cel.tj hućpa z okrasą.


Wieje ,matki to dzisiaj na leśny parking nie zawoź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Tulipanowiec 30 stycznia 2022r. o 8:36
Nie popierasz WOŚP? To potem nie korzystaj, jak przypili - ani ty, ani twoi bliscy, którzy też mają takie zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.