Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Olejek CBD - jaki wybrać?
~~Chabrowa Brzoza niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 18:07
podaj konto ,dwa zyle przeleję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Długosz niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 18:44
Historia zatoczyła koło , i mamy w Polsce Zakon Szpitala Najświętszej Strzykawki z Domu Fauciego
Wielkim mistrzem Zakonu jest aktualnie Ulryk von Niedzielak .Zakon ma za celu szerzenie religii covidiańskiej , zdepopulowanie ziem Polskich i zwalczanie pogan nie poddających się najświętszej depopulacji .Rycerze zakonni chodzą w białych skafandrach a herbem ich są dwie skrzyżowane strzykawki .Wyznawcy i poddani zakonu muszą chodzić że szmatami na twarzach aby nie bluźnili na religię covidiańską i na rycerzy najświętszej strzykawki .Strzykawkowcy ustanowili swoich konturów w różnych rejonach Polski aby ogniem i strzykawką nawracać nie wyszczepionych pogan na Covidianizm .Konturem Strzykawkowym w naszym rejonie jest niejaki von Lucjan M2 .Z wielką pobożnością cytuje on wersety pism wydawane przez zakon i grozi poganom klątwą zarazy .Gdy wielki mistrz wezwał do bitwy pogan i wysłał im dwie nagie strzykawki jego przyboczni rycerze z von Simonem na czele wpadli w popłoch i uciekli z pola walki .cdn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA ZSET zaprasza!