Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedna ofiara śmiertelna w powiecie, 375 w kraju
14240
M21W2
19 stycznia 2022r. o 19:23
Filmik nie dla zacofanych antyszczepów , słuchanie fachowca zbyt trudne do zrozumienia , brak genu wiedzy
i logicznego myślenia .






Dopisane 19.01.2022r. o godz. 19:23:

Antyszczepy . jutro kolejna porcja wiedzy , wiedzy naukowej , szkoda że nie dla was ptasie móżdżki .

Dla was dziś tylko jedna wiadomość , profesor z Francji ten z filmiku odkrył lek dla nie zaczepionych , kapsułki do
odbytu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 19:38
M21W2 napisał(a):
: Antyszczepy . jutro kolejna porcja wiedzy , wiedzy naukowej , szkoda że nie dla was ptasie móżdżki .

Dla was dziś tylko jedna wiadomość , profesor z Francji ten z filmiku odkrył lek dla nie zaczepionych , kapsułki do
odbytu .


M21W2 napisał(a):


Maska na ryj, pampers w gacie i wenflon w tętnicę szyjną. Będziesz mógł brać preparat bezpośrednio do pustej czaszki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Rumianek niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 19:45
Nikogo nie będziemy zmuszać do szczepień - oświadczył dzisiaj premier Czech Fiala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafal niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 19:47
M21W2 napisał(a): Filmik nie dla zacofanych antyszczepów , słuchanie fachowca zbyt trudne do zrozumienia , brak genu wiedzy
i logicznego myślenia .








Dopisane 19.01.2022r. o godz. 19:23: Antyszczepy . jutro kolejna porcja wiedzy , wiedzy naukowej , szkoda że nie dla was ptasie móżdżki .

Dla was dziś tylko jedna wiadomość , profesor z Francji ten z filmiku odkrył lek dla nie zaczepionych , kapsułki do
odbytu .

Gwiazdor wytłumacz mi jak to jest ze szwagierka pielęgniarka obstawiła w naszym szpitalu swoich dwóch synów na punkcie wymazowym i punkcie szczepień .Oboje do pomocy bo to ich praca dodatkowa która jest lepiej płatna niż główna robota .Okazuje sie ze taka praktyka jest powszechna z dwóch powodów …gęba będzie na kłódkę bo narobi jeden z drugim zamętu w swoim gnieździe a dwa podpisują klauzure. Kolejna sprawa ze zero ogłoszeń na tego typu stanowiska tylko piękny rodzinny interes.Jeden szwagier przez pandemie i ten cyrk stracił firmę a szwagierka pielęgniarka remont domu pełna parą,wycieczki ,nowe auto…dziwisz sie ze Ci ludzie milczą?A teraz nowe objawy omikronu …katar kaszel drapanie w gardle ….czy ten nurt telewizji odebrał wam resztki rozumu ?zime mamy a do tego okropna pogodę i czas zasmarkancow …ale teraz to COVID
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Niecierpek niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:14
M21W2 napisał(a): Filmik nie dla zacofanych antyszczepów , słuchanie fachowca zbyt trudne do zrozumienia , brak genu wiedzy
i logicznego myślenia .








Dopisane 19.01.2022r. o godz. 19:23: Antyszczepy . jutro kolejna porcja wiedzy , wiedzy naukowej , szkoda że nie dla was ptasie móżdżki .

Dla was dziś tylko jedna wiadomość , profesor z Francji ten z filmiku odkrył lek dla nie zaczepionych , kapsułki do
odbytu .

No rzeczywiście " rzetelna" porcja wiedzy! Nic rzetelniejszego nie znalazłeś?? Ja też potrafię farmazony przed kamerą pleść, a ten biedny "medyk" ledwie przeżył tą reklamę, bo mu ktoś kazał gadać z workiem na ustach!!! Won od młodych ludzi!! Już wystarczająco dużo z nich dało się nabrać tym przestępcom! !!
A Ty Agencie M1.. otwórz wreszcie jakąś książkę z biologii - może być z podstawówki.
Życzę Ci wolności i świeżego powietrza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Powojnik niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:15
M21W2 napisał(a): Filmik nie dla zacofanych antyszczepów , słuchanie fachowca zbyt trudne do zrozumienia , brak genu wiedzy
i logicznego myślenia .








Dopisane 19.01.2022r. o godz. 19:23: Antyszczepy . jutro kolejna porcja wiedzy , wiedzy naukowej , szkoda że nie dla was ptasie móżdżki .

Dla was dziś tylko jedna wiadomość , profesor z Francji ten z filmiku odkrył lek dla nie zaczepionych , kapsułki do
odbytu .


Naukowcy światowej sławy tacy którzy nie muszą żebrać o granty firm farmaceutycznych .W mediach klepią tylko miernoty medyczne bez żadnego dorobku i doświadczenia aby zasłużyć na kość rzuconą w nagrodę od korporacji. Słuchają ich tylko bezrozumne ćwoki dla których wystarczy że telewizor powie że teraz będzie mówił ekspert to zaraz to co powiedział jest świętością i prawdą objawioną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:22
Lucuś, dziecko drogie! Martwię się o ciebie. Zaczynasz się staczać i pisać, żebyś się nie obraził, jak twój ulubiony Horus. A z tym odbytem, to już ostro pojechałeś.
Widzisz Lucuś, zarzucasz komuś brak logiki, a ty sam nie potrafisz na bardzo proste pytania odpowiedzieć. Tyle pytań zadałem, a ty żadnej odpowiedzi. Wiem, wiem , ... Trzy klasy! Ale mógłbyś się chociaż postarać spróbować uruchomić myślenie.
Lucuś, o czepionkach, że są do doopy pisze już EMA czy Pfizer. I nie zalecają już kolejnych szpryc. Zwłaszcza, że na omikrona nie działają!
A u nas takie osobniki bezmyślne z profesorskimi tytułami w amoku krzyczą tylko o czepieniach. O leczeniu, ani słowa.
Zapytałem się znajomego lekarza czy coś w nieleczeniu się zmieniło. No i nic. Jak zadzwonisz się zarejestrować bo podejrzewasz covida, to masz NIE przychodzić do przychodni, iść na test i czekać na wynik. Jak pozytywny, to masz siedzieć w domu i sam siebie obserwować (po jaką cholerę lekarz ma 6 lat studiów, potem kilka lat specjalizacji, jak widać z tego, że każdy sam się ma diagnozować?). Jak ci się pogorszy, to dzwonisz po pogotowie i do szpitala.
Lucuś, profesor medycyny, który podpisuje się pod takim sposobem "leczenia" czyli nieleczenia jest durniem! I trzeba to głośno mówić! A potem się dziwią, że są zgony?
Lucuś, posłuchaj tego, co poniżej, w szczególności cytat z Karla Poppera na temat wiary w naukę. Nieraz ci tłumaczyłem, że nic nie wiesz o naukowym podejściu do zjawisk. Lucuś, dziecko drogie! Zacznij chociaż malutko myśleć, tak żeby ciebie głowa nie rozbolała. A jak zaczniesz myśleć, to przejrzysz na oczy.

Twój fan

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Niecierpek niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:27
~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, dziecko drogie! Martwię się o ciebie. Zaczynasz się staczać i pisać, żebyś się nie obraził, jak twój ulubiony Horus. A z tym odbytem, to już ostro pojechałeś.
Widzisz Lucuś, zarzucasz komuś brak logiki, a ty sam nie potrafisz na bardzo proste pytania odpowiedzieć. Tyle pytań zadałem, a ty żadnej odpowiedzi. Wiem, wiem , ... Trzy klasy! Ale mógłbyś się chociaż postarać spróbować uruchomić myślenie.
Lucuś, o czepionkach, że są do doopy pisze już EMA czy Pfizer. I nie zalecają już kolejnych szpryc. Zwłaszcza, że na omikrona nie działają!
A u nas takie osobniki bezmyślne z profesorskimi tytułami w amoku krzyczą tylko o czepieniach. O leczeniu, ani słowa.
Zapytałem się znajomego lekarza czy coś w nieleczeniu się zmieniło. No i nic. Jak zadzwonisz się zarejestrować bo podejrzewasz covida, to masz NIE przychodzić do przychodni, iść na test i czekać na wynik. Jak pozytywny, to masz siedzieć w domu i sam siebie obserwować (po jaką cholerę lekarz ma 6 lat studiów, potem kilka lat specjalizacji, jak widać z tego, że każdy sam się ma diagnozować?). Jak ci się pogorszy, to dzwonisz po pogotowie i do szpitala.
Lucuś, profesor medycyny, który podpisuje się pod takim sposobem "leczenia" czyli nieleczenia jest durniem! I trzeba to głośno mówić! A potem się dziwią, że są zgony?
Lucuś, posłuchaj tego, co poniżej, w szczególności cytat z Karla Poppera na temat wiary w naukę. Nieraz ci tłumaczyłem, że nic nie wiesz o naukowym podejściu do zjawisk. Lucuś, dziecko drogie! Zacznij chociaż malutko myśleć, tak żeby ciebie głowa nie rozbolała. A jak zaczniesz myśleć, to przejrzysz na oczy.

Twój fan




Żeby to coś dało Lucjanowi i jemu podobnym ... Płonne nadzieję Drogi Fanie Lucjana. Ale miło poczytać własne myśli w czyjejś opinii:)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo