Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA La Perla zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zlekceważył ograniczenie prędkości, dostał mandat 2000 zł i 10 punktów karnych
~~Błękitnawa Mina 20 stycznia 2022r. o 7:27
noga z gazu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Helem 20 stycznia 2022r. o 12:23
Jutro piąteczek zapraszamy na Tysiąclecia tycj speedowców po oludnih bedzie ryk silników o pisk opona moze i ... na motorze sie trafi bez tłumika .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Rezeda 20 stycznia 2022r. o 15:57
Autostrada która nie ma pasa awaryjnego i jest na niej ograniczenie do 110. Szkoda ze kasa z mandatów nie idzie na drogi bo wtedy już dawno były autostrady na których można jedzic 140 . Ale kasa z mandatów idzie do pisowskich buraków którzy nie potrafią nic oprócz złodziejstwa i kłamania ludzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman 22 stycznia 2022r. o 17:51

60
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Pielgrzymka