Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mandaty za brak maseczek
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:10
Kontrolujących funkcjonariuszy w K...landzie nie widziałem nigdy. Za to 1/3 klientów bez maseczek widzę tam za każdym razem. Pisze się o tych kontrolach tylko na postrach. Nikt niczego nie kontroluje. Ściema.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglana Maciejka niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:13
Wreszcie ! Gdzie była Policja przez dwa lata ? Obdarować mandatami antyszczepionkowców na maxa. Tylko te kontrole powinny być regularne ! Niech komendant oddeleguje ze dwie osoby na stałe i da im zapas blankietów mandatowych. Kasa leży na ziemi, wystarczy się schylić. To ważniejsze od kierowców przekraczających prędkość. Tu chodzi o realne zagrożenie życia !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Zaślaz niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:15
Lakiernik ma porządna maskę jak maluje żeby się nie zatruć. To samo gazownik. A was ma uchronić kawałek szmatki przed bardzo groźnym wirusem. Tak wasz kochany rząd was kocha że za każdym razem dopier dala nowe mandaty i podatki. Ale co tam pis najukochanszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafal niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:35
Zatrzymano mnie w ciągu dwóch miesięcy trzy razy za brak maseczki i odmówiłem przyjęcia mandatu.Wezwano mnie ustnie do stawienia się na komendzie odmówiłem i poprosiłem o wezwanie na piśmie . Wiecie co dostałem ?wezwanie z art 86 czyli wykroczenie w ruchu drogowym i tyle w temacie . Po kolejnej rozmowie telefonicznej cisza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~abc niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:39
~~Rafal napisał(a): Zatrzymano mnie w ciągu dwóch miesięcy trzy razy za brak maseczki i odmówiłem przyjęcia mandatu.Wezwano mnie ustnie do stawienia się na komendzie odmówiłem i poprosiłem o wezwanie na piśmie . Wiecie co dostałem ?wezwanie z art 86 czyli wykroczenie w ruchu drogowym i tyle w temacie . Po kolejnej rozmowie telefonicznej cisza

o i ja popieram takie podejscie , nie pozwole zeby ...y mną rządzily

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Alstremeria niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:48
z ludźmi to jak z psami szczepienia przeciw wściekliźnie i w kagańcu po ulicy jeszcze tylko smyczy brakuje i woreczków na gówno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:53
Dlaczego nie sprawdzają wyszczepionych mutantów że nie noszą pampersów ? Robią że strachu w gacie których nawet nie zmieniają , przechodząc obok takiego wystraszonego wyszczepieńca z pieluchą na pysku trzeba zatykać nos tak od niego jedzie g/ó/w/n/e/m , grafenem i białkiem kolca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Macierzanka niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:58
Zamiast łapać złodzieji to prześladują niewinnych ludzi w sklepach.Z naszych podatków utrzymujemy tych lazikow.Wstyd za prezydenta miasta i komendanta ,zachowujecie się jak gestapo.Bierzcie przykład z prezydenta Siemianowic.To jest typowe znęcanie się nad ludźmi.W wolnej Polsce myślę, że ukaraja zamordystyczne władzę miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.