Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mandaty za brak maseczek
~~Morelowa Tawuła niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 15:31
Niestety jesteśmy porąbanym narodem. Jak wejdzie przepis o przymusowych szczepieniach to będą wrzaski i protesty na ulicach i opozycja będzie podjudzać i coś ugrać na tym dla siebie. To samo jest przecież z maseczkami. Na Zachodzie nie masz maseczki to mandat, nikt nie wejdzie do budynku użyteczności publicznej bez maseczki i jak nie pokaże, że jest zaszczepiony, a u nas zaraz by był wrzask, że to ograniczenie swobód obywatelskich i demokracji. Tak upadła Rzeczypospolita szlachecka, a chaos i skłócone nasze społeczeństwo to lekarstwo dla interesów Niemiec i Rosji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
21 stycznia 2022r. o 15:45
~~Morelowa Tawuła napisał(a): Niestety jesteśmy porąbanym narodem. Jak wejdzie przepis o przymusowych szczepieniach to będą wrzaski i protesty na ulicach i opozycja będzie podjudzać i coś ugrać na tym dla siebie. To samo jest przecież z maseczkami. Na Zachodzie nie masz maseczki to mandat, nikt nie wejdzie do budynku użyteczności publicznej bez maseczki i jak nie pokaże, że jest zaszczepiony, a u nas zaraz by był wrzask, że to ograniczenie swobód obywatelskich i demokracji. Tak upadła Rzeczypospolita szlachecka, a chaos i skłócone nasze społeczeństwo to lekarstwo dla interesów Niemiec i Rosji.

Za zachodzie za to panie, to jest porządek, np. taka Wielka Brytania - tam rządzący świecą "przykładem" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglana Maciejka niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 16:54
Id...ci słuchają id...ów. Ziemia jest płaska, ludzie na Covid nie umierają, a Tusk jest najlepszy, bo okradł Polaków, sprzeda Polskę za swoją wysoką emeryturę i to jest super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 17:21
W Lidlu, Carfurze dzisiaj nie widziałem ponad połowy cwaniaków w maseczkach, Policji też nie widziałem. Policja powinna częściej sklepy odwiedzać i walić mandaty, może następnym razem choćby przez wzgląd na mandat foliarz założy maskę na koparę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Rzeżucha niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 18:22
~~Cynamonowy Aster napisał(a): W Lidlu, Carfurze dzisiaj nie widziałem ponad połowy cwaniaków w maseczkach, Policji też nie widziałem. Policja powinna częściej sklepy odwiedzać i walić mandaty, może następnym razem choćby przez wzgląd na mandat foliarz założy maskę na koparę.


Też dzisiaj byłem w Carrefourze i nikt oprócz jednego klienta nie chodził na czworaka w 3 maseczkach i z nocnikiem na głowie ,Teraz wiem że tym jedynym klientem byłeś Ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sale niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 20:41
Wszyscy w maskach jesteście po..ni i nic was już nie nauczy że maska robi Wam krzywdę, a te mendy wbrew kodeksom i ustawą biorą was za idiotow i wypisują mandaty za które nie musicie płacić
Banda IDIOTOW i sk
.....nów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z netu niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 21:03
Z życia wyszczepionych :
Szlak mnie trafi , wyszczepiłem się trzema dawkami i złapałem covida , muszę siedzieć w domu ,patrzę przez okno a sąsiad nie wyszczepiony foliarz niesie sobie dwa czteropaki do domu grrrrrrrrrrrrrrr : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Mamutowiec niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 21:05
~~Cynamonowy Aster napisał(a): W Lidlu, Carfurze dzisiaj nie widziałem ponad połowy cwaniaków w maseczkach, Policji też nie widziałem. Policja powinna częściej sklepy odwiedzać i walić mandaty, może następnym razem choćby przez wzgląd na mandat foliarz założy maskę na koparę.
a co zaszczepiles sie i boisz się niezaszepionych ? Czy poprosty lubisz się do kogoś przywalić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza