Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mandaty za brak maseczek
~~Czerwonobrązowa Tibuchina niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 23:49
~~Rafal napisał(a): Zatrzymano mnie w ciągu dwóch miesięcy trzy razy za brak maseczki i odmówiłem przyjęcia mandatu.Wezwano mnie ustnie do stawienia się na komendzie odmówiłem i poprosiłem o wezwanie na piśmie . Wiecie co dostałem ?wezwanie z art 86 czyli wykroczenie w ruchu drogowym i tyle w temacie . Po kolejnej rozmowie telefonicznej cisza
pieprzyć te bzdury to możesz starej... Sądy walą kary po 500 jak mandatu nie przyjmujesz... Nawet mnie nie wzywał nikt tylko przyszla kara bez przeprowadzenia rozprawy... Pieprzę, noszę maskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Tibuchina niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 23:54
~~Srebrzystoczarny Groszek napisał(a): Nie płaćcie tego brak przepisu który pozwą im jarac za brak maseczki brak przepisu uprawniającego do egzekucji
daj mi swój adres żebym wiedział kogo pozwać jak jednak ludziom kary poprzychodza... Brak przepisu... Ty się w łeb krec nij... Art. 116 1a kw przeczytaj... Sąd też wymierza grzywnę z tego przepisu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bego niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 5:54
Nie noszę nie nosiłem i nie będę nosił tego ścierwa co w niczym nie pomaga a co do tego covida to Hiszpania już chce leczyć jak zwykłą grypę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 6:21
~~Czerwonobrązowa Tibuchina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lawendowoniebieski Mamutowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Aster napisał(a): W Lidlu, Carfurze dzisiaj nie widziałem ponad połowy cwaniaków w maseczkach, Policji też nie widziałem. Policja powinna częściej sklepy odwiedzać i walić mandaty, może następnym razem choćby przez wzgląd na mandat foliarz założy maskę na koparę.
a co zaszczepiles sie i boisz się niezaszepionych ? Czy poprosty lubisz się do kogoś przywalić?
a nie widzisz, że przez takich niezdyscyplinowanych nie możemy się pozbyć tego covida, tylko co rusz kolejna fala...
jak czytam twoje wypociny to odnoszę wrażenie że nie masz mózgu, namordniki nie chronią , a mandaty są nie legalne ,odmawiajcie przyjęcia mandatu , a cały ten cowid to jedna wielka mystyfikacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 7:47
Bolesławiec ma największą liczbę ciemniaków, gardzę antyszczepami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Bca niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 9:34
Aleś mądry! A wiesz, że możesz umrzeć na 1000 innych chorób?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Żurawka niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:02
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Bolesławiec ma największą liczbę ciemniaków, gardzę antyszczepami.



Ja wyczepionymi nie gardzę, bo jestem normalnym człowiekiem. Współczuję wam, bo coś się niedobrego z wami porobiło. I współczuję wam, bo już kumaci widzą, a zaraz nawet niekumaci czyli wy zobaczycie, jak was zrobili na szaro. Obyście nie zaczęli masowo chorować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:41
~~Mieszkaniec Bca napisał(a): Aleś mądry! A wiesz, że możesz umrzeć na 1000 innych chorób?

Nie cwaniakuj mądralo!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.