Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus atakuje Handlówkę
~~Abc niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 20:19
Te testy mają tyle wspólnego z koronawirusem co Bolesławiec z Wyspami Galapagos .Wszystko , pandemia, testy ,lockdowny ,kwarantanny , obostrzenia itd mają od początku jeden cel tak wystraszyć i zmusić ludzi aby jak największa liczba z nich dała sobie wprowadzić do organizmów ten preparat o ukrywanym składzie i za działanie którego nikt nie bierze odpowiedzialności .Każdemu kto choć trochę myśli powinna zapalić się lampka ostrzegawcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karolona niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 20:20
Ok rozumiem nauczycielka miała prawo nie wiedzieć, że test będzie pozytywny , ale mogli nie zgłaszać tych klas na kwarantannę , ona chciała wyjechać , niektórzy uczniowie również - ale teraz i oni uziemieni w domu na 10 dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ania niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 20:21
Przed świętami robiłam test prywatnie bo wyjeżdżałam na święta do rodziny (do starszych schorowanych dziadków) i chciałam mieć pewnosć że jestem zdrowa.Też miałam nie przyjść do pracy w oczekiwaniu na wynik? Taka sama sytuacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Tojeść niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 20:30
Od czwartku wszyscy na zdalne nauczanie. Sprawa zamknięta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Wilczomlecz niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 20:35
~~Karolona napisał(a): Ok rozumiem nauczycielka miała prawo nie wiedzieć, że test będzie pozytywny , ale mogli nie zgłaszać tych klas na kwarantannę , ona chciała wyjechać , niektórzy uczniowie również - ale teraz i oni uziemieni w domu na 10 dni.

To nie nauczyciel decyduje. sanepid każe pisać klasy i dyrektor nie ma wyjścia. W razie kontroli, jak się okaże, że coś zatajono - kara. Poza tym, jak ktoś szczepiony, nie idzie na kwarantannę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Scewola niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 20:54
~~Czarniawy Tojeść napisał(a): Od czwartku wszyscy na zdalne nauczanie. Sprawa zamknięta


Zdalne, a kwarantanna, to 2 rozne rzeczy. Teraz jestesmy uziemieni 10dni, gdyz corka nie moze nigdzie wyjsc z domu. Zdalne nauczanie w niczym nie przeszkadza zeby gdzies pojechac, natomiast kwarantanna juz tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Scewola niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 20:55
~~Ania napisał(a): Przed świętami robiłam test prywatnie bo wyjeżdżałam na święta do rodziny (do starszych schorowanych dziadków) i chciałam mieć pewnosć że jestem zdrowa.Też miałam nie przyjść do pracy w oczekiwaniu na wynik? Taka sama sytuacja.

Tylko, ze pani nie zamknela 4 klas w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Scewola niezalogowany
25 stycznia 2022r. o 20:59
~~Ania napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Hebe napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Poczerwieniały Brokuł napisał(a): Nauczycielka jest zaszczepiona. Szczepieni też chorują. Widziałam ją w szkole była zdrowa, nie kaszlała, nie smarkała. Test zrobiła bo chciała wyjechać na ferie. Ale jak fajnie kogoś opluć , tak bezpiecznie ,anonimowo, przez internet.

Powinna w takim razie myśleć i tyle w temacie

Ale jak myśleć? Co Ty piszesz...zrobiła test bo chciała wyjechać, ok...jak wielu innych ludzi...nie dlatego że była chora.Przyszła normalnie do pracy, wszystko zrobiła dobrze. Przed wyjazdem do pracy jak robią
testy to też nie chodzą np po zakupy? Zostawcie kobietę w spokoju, nic złego nie zrobiła. Nie była chora więc nie miała powodu nie przyjść do pracy.

Pomyslmy tez o innych, a nie tylko o sobie, ida ferie, a 4klasy, raptem ponad 120 osob na kwarantannie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza