Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Premier Morawiecki nie odebrał miski ryżu, więc zlicytowali ją na WOŚP
22258
#Horus nieaktywny
2 lutego 2022r. o 9:32
~~ZNP napisał(a): nimi radzić.Staram się nie zarazić tym wirusem "Na Nie" ale przecież wytępić się tego nie da , bo na „WIRUSA-HORUSA”nie ma lekarstwa i boję się by ta choroba w końcu i mnie nie dopadła.

Czy w innym środowisku są takie osoby " na nie " a jeśli tak to jak sobie z nimi radzisz???


popatrz jaki z ciebie farciarz...
na szczęście dla siebie i dla mnie ;D nie musisz przebywać w moim towarzystwie...;D

współczuję ci natomiast że w twoim towarzystwie negujących jest ''cała masa'' a ty biedaku musisz się z tym mierzyć...jak mi ciebie szkoda...;D
to musi być dla ciebie koszmar codziennie z nimi walczyć...codziennie nie dać sobie narzucać ich zasad...
musi być ci cholernie ciężko bo ''odbierają ci energię '' i ''poczucie wartości''

''to nie ludzie-to wilki'' ;D
ciekawe...''nie krytykujesz a przynajmniej się starasz''
a jest coś co mógłbyś krytykować?...oprócz Horusa? ;D
bo widzisz mnie prywatnie nie przeszkadzają ludzie na ''nie'' bo potrafię ich zrozumieć ...

boisz się ''wirusa -horusa''?
słusznie...kiedyś też cię dopadnie...;D kiedyś jak w końcu zrozumiesz w jakim kraju przyszło ci żyć i kiedy sam zaczniesz krytykować ...

a napisz co mogę w tym kraju chwalić?

może ''zbowidowiec '' ci w tym pomoże...bo chociaż twierdzi że na to czy tamto ''szkoda mu czasu'' jednak odpisuje czyli musiał wcześniej czytać ...
coś tam ''pierdnął '' nawet o osobowości dyssocjalnej chociaż chyba nie wie o czym pisze ;D bo on sam wygląda mi na osobowość paranoiczną ...;D no i może właśnie dlatego zgadzam się z jego twierdzeniem że takich jak on uważam za idio.tów...;D
ale to ''zbowidowiec'' a więc chyba ktoś w podeszłym wieku co go w pewien sposób usprawiedliwia ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ula niezalogowany
2 lutego 2022r. o 9:59
Jemu szkoda dawać tak szlachetnej Ceramiki na ryż , niedługo dostaną aluminiowe w Celi razem ze swoim Guru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 lutego 2022r. o 12:56
Wszyscy sympatycy ***** ***jesteście żałosnymi pieniaczami żal ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
2 lutego 2022r. o 13:11
Koniec PIS-u!!!
znowu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Toksyczny człowiek niezalogowany
2 lutego 2022r. o 13:20
• „Toksyczny człowiek to taka osoba, która wywiera negatywny wpływ na najbliższe otoczenie, najczęściej jest to człowiek konfliktowy, trudny w relacjach.
• Toksyczny człowiek to w pierwszej kolejności osoba skupiona na własnym "ja"
• Toksyczny człowiek jest przekonany o własnej wyjątkowości i patrzy na innych "z góry" oraz lubi ich oceniać. Jest próżny, zarozumiały, zadufany w sobie.
• Toksyczne osoby stosują szereg psychomanipulacji. Potrafią wzbudzać poczucie winy i osłabiać pewność siebie. Są też świetnymi prowokatorami.
W miarę możliwości najlepiej jest unikać z nimi kontaktów, a w nieuniknionych przypadkach zachować asertywność „
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 lutego 2022r. o 15:07
~~Toksyczny człowiek napisał(a): • „Toksyczny człowiek to taka osoba, która wywiera negatywny wpływ na najbliższe otoczenie, najczęściej jest to człowiek konfliktowy, trudny w relacjach.
• Toksyczny człowiek to w pierwszej kolejności osoba skupiona na własnym "ja"
• Toksyczny człowiek jest przekonany o własnej wyjątkowości i patrzy na innych "z góry" oraz lubi ich oceniać. Jest próżny, zarozumiały, zadufany w sobie.
• Toksyczne osoby stosują szereg psychomanipulacji. Potrafią wzbudzać poczucie winy i osłabiać pewność siebie. Są też świetnymi prowokatorami.
W miarę możliwości najlepiej jest unikać z nimi kontaktów, a w nieuniknionych przypadkach zachować asertywność „


Lucuś wypisz -wymaluj...;D Lucuś ....
ad.1 ma negatywny wpływ na forum ...skonfliktowany z każdym kto nie jest jego ''wyznawcą'' :D
ad.2skupiony na ''własnym ja'' zarówno w tematach ''covidowych'' jak i tych o ''solidaruchach'' gdzie często
podkreśla swoją ''opozycyjność'' i otrzymane ordery ;D
ad.3 jest przekonany o swojej ''wyjątkowości'' co w pewien sposób jest racją tyle że w świetle negatywnym ale nie przeszkadza mu to bo jest na tyle zadufany w sobie że stracił jakikolwiek zdrowy rozsądek ;D
ad3 często manipuluje faktami ,nawet pefidnie oszukuje

z resztą z ostatniego się do końca nie zgadzam bo w przypadku lucusia to absolutnie się nie sprawdzi...
to zwykły prosty kmiotek nie będący w stanie wywołać u kogokolwiek czy to poczucia winy czy też osłabić pewność ...
do tego potrzebna jest chociaż namiastka inteligencji którą ten osobnik nie grzeszy...
a więc każdy kto może niech go unika bo żadna to przyjemność napotkać takiego na swojej drodze....;D

ciekawe że ''autor'' tego skopiowanego tekstu podpisał się jako ''toksyczny człowiek'' co wiele o nim mówi...;D
ciekawe jest i to że sam lucuś bardzo często sam kopiował podobne teksty z wiki zapewne nie znając znaczenia pewnych słów czy określeń ...
a więc ? co łączy ''autora'' posta z lucusiem?
myślę że to ta sama żałosna postać z którą na szczęście forum ma nieprzyjemność obcować tylko przez łącza...;D

tak że lucuś ...musisz się bardziej postarać czy tez jak zapewne wolisz - ''zakonspirować'' ;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Bukszpan niezalogowany
2 lutego 2022r. o 15:19
A ja jestem rozczarowany. Gdyby wystawili na licytację koszyk na mirabelki i szczaw to bym dał 10 tys.złotych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Surfinia niezalogowany
2 lutego 2022r. o 18:38
a ile waży ta pani z misją na foci?bo na moje oko jest dobrze lub bardzo dobrze odżywiona, więc nie ma powodów do narzekań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Dni otwarte w Ultima