Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspólnie zredagujmy lepszy Portal Bolec.Info
~~MM niezalogowany
4 października 2023r. o 15:24
~~skoro napisał(a): skoro to ankieta anonimowa to dlaczego wymaga logowania przez końto góógla ?

Co ??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wspólnie z kim niezalogowany
4 października 2023r. o 19:48
To wspólne redagowanie kogo dotyczy. Forumowiczów czy ratuszowych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
4 października 2023r. o 19:59
emem
9 lutego 2022r. o 9:06
Horus napisał(a): a może tak zamiast ankiet zorganizujcie spotkanie z forumowiczami którzy zechcą w nim uczestniczyć i wysłuchajcie bezpośrednio uwag jakie mają ...

Spotkanie planujemy zorganizować - być może już wiosną lub latem ;-) Nie będzie to BolecParty jak w poprzednich latach, ale nieco inna formuła :-)
A póki co zbieramy informacje za pośrednictwem ankiety. Odpowiedzi z ankiety będzie analizowała osoba z zewnątrz, więc komentarze pod tym newsem nie będą brane do analizy (chociaż je obserwujemy) :-)

ileż to już 'planów ' poszło w piSSdu...ileż obiecanek-cacanek...;D
no i do dzisiaj nie ma wyników z 'ankiety'
czyżby analiza kogoś z 'zewnątrz' nie przypadła do gustu? ...może więc jakaś ankieta 'kopertowa'? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
4 października 2023r. o 20:02
emem
9 lutego 2022r. o 9:06
Horus napisał(a): a może tak zamiast ankiet zorganizujcie spotkanie z forumowiczami którzy zechcą w nim uczestniczyć i wysłuchajcie bezpośrednio uwag jakie mają ...

Spotkanie planujemy zorganizować - być może już wiosną lub latem ;-) Nie będzie to BolecParty jak w poprzednich latach, ale nieco inna formuła :-)
A póki co zbieramy informacje za pośrednictwem ankiety. Odpowiedzi z ankiety będzie analizowała osoba z zewnątrz, więc komentarze pod tym newsem nie będą brane do analizy (chociaż je obserwujemy) :-)


;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
4 października 2023r. o 20:03
wspólne redagowanie a mój post się nie pokazał ...;D
a przecież tylko coś wspomniałem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
4 października 2023r. o 20:04
emem
9 lutego 2022r. o 9:06
Horus napisał(a): a może tak zamiast ankiet zorganizujcie spotkanie z forumowiczami którzy zechcą w nim uczestniczyć i wysłuchajcie bezpośrednio uwag jakie mają ...

Spotkanie planujemy zorganizować - być może już wiosną lub latem ;-) Nie będzie to BolecParty jak w poprzednich latach, ale nieco inna formuła :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grubas niezalogowany
4 października 2023r. o 20:12
~~Zielonkawożółty Szczypiorek napisał(a): wspólne redagowanie a mój post się nie pokazał ...;D
a przecież tylko coś wspomniałem...;D

Pokazywane są tylko posty tych bez bana,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Szczypiorek niezalogowany
4 października 2023r. o 20:19
bzdura...mój jest powyżej ...

po prostu nie pokazuje się post jaki przytoczyłem z roku 2022 ...z kwietnia...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.