Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nareszcie! Bolesławiecka tężnia uroczyście otwarta
~~Mieszkanka niezalogowany
2 marca 2022r. o 0:20
Dziękuję Panu Prezydentowi i PrezesowiJ. Króli za wspaniałą inwestycje. Jest ona bardzo pożyteczna dla mieszkańców szczególnie dla tych z chorobami tarczycyNie musimy wydawać pieniądze na wyjazdy nad morze czy na termy do groty solankowej gdyz. Teznia jest alternatywą bardziej konkurencyjna. Zapach tej soli można już odczuć koło okrąglaka przy dobrym kierunku wiatru. Jeszcze jedna taka inwestycja zapewne się przyda - mies, kancy to docenia. Ten kranik też jest wspaniay w pobliżu przyda) by się punkt sprzedaży butelek reklamowany ch przez wodocoągi

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
2 marca 2022r. o 7:35
~~Mieszkanka napisał(a): Dziękuję Panu Prezydentowi i PrezesowiJ. Króli za wspaniałą inwestycje. Jest ona bardzo pożyteczna dla mieszkańców szczególnie dla tych z chorobami tarczycyNie musimy wydawać pieniądze na wyjazdy nad morze czy na termy do groty solankowej gdyz. Teznia jest alternatywą bardziej konkurencyjna. Zapach tej soli można już odczuć koło okrąglaka przy dobrym kierunku wiatru. Jeszcze jedna taka inwestycja zapewne się przyda - mies, kancy to docenia. Ten kranik też jest wspaniay w pobliżu przyda) by się punkt sprzedaży butelek reklamowany ch przez wodocoągiDostaniesz premię?
Zapomniałeś(aś) się podpisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Hibiskus niezalogowany
2 marca 2022r. o 9:15
R. ledwo mieści się w kadrze :) Podobnie Dariusz F. ..obaj z tej samej bajki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Centrum Kobiety w Bolesławcu