Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny Dariusz F. winny - opinie prokuratora, poszkodowanej i brak komentarza obrony
~~Beduin niezalogowany
2 marca 2022r. o 15:55
Dlamnie szanowni Państwo taki człowiek nie powinien już pełnić żadnych funkcji politycznych i społecznych w Bolesławcu.Katolik tak funkcjonuje w społeczeństwie??Może kśiądż proboszcz Kuśik jeszcze zatrudni tego Pana przy zbiòrce na tace.Może Stwòrca odpuśći mu grzechy.??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 marca 2022r. o 16:11
~~kris napisał(a): czy katolik to coś ekstra, może immunitet specjalny ma?i to sąd za okoliczność łagodząca przyjmuje?zgroza!!!


jeśli tak to każdy złodziej może się powołać na casus katolika i powinien ''z urzędu'' dostać wyrok w ''zawieszeniu'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pokrzywdzony niezalogowany
2 marca 2022r. o 21:19
Jak czytam nazwisko tej Pani Sędzi to mnie mdli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 marca 2022r. o 21:25
ojej ...dostałeś wyrok nie po swojej myśli ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Borówka niezalogowany
4 marca 2022r. o 8:52
tak jak pisałem wcześniej była prokurator sędzia Dołcharz zawsze zrobi wyrok skazujący dla kolegi prokuratora....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Borówka niezalogowany
4 marca 2022r. o 8:55
~~pokrzywdzony napisał(a): Jak czytam nazwisko tej Pani Sędzi to mnie mdli.

mnie też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Męczennica niezalogowany
4 marca 2022r. o 13:32
a mnie jest nie dobrze ,od spuszczania benzyny ,
tak drożeje że ,nie nadążam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jorgo niezalogowany
1 października 2022r. o 3:18
Niech Jarosiewicz zatrudnienia go na szafarza jako wzorowego katolika a Roman zrobi go Przewodniczącym Rady. Brawo to Polska polityka ! Przestępcy politykami a porządni obywatele protestujacypod zakazu aborcji pod rządami PiS do pierdla??? Radny F. To miernota intelektualna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.