Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
11 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~Romek niezalogowany
19 marca 2022r. o 20:32
Już nie zanudzajcie z tymi szczepieniami.
Formuła się wyczerpała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lol niezalogowany
19 marca 2022r. o 21:27
~~Romek napisał(a): Już nie zanudzajcie z tymi szczepieniami.
Formuła się wyczerpała.

Dokładnie rząd nic nie mówi bo wiedzą że to byl nie wypal a ludzie opętani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Szczodrzeniec niezalogowany
20 marca 2022r. o 9:30
~~Lolo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a): Niemcy 260 tys nowych zakażeń 221 zgonów. Śmiertelność 0,085%.
Polska 11 tys nowych zakażeń 107 zgonów. Śmiertelność 0,97%.

Obraz nędzy i rozpaczy, a planują luzować obostrzenia... wtedy dopiero zacznie się dramat.
VI fala nadciąga, eksperci są zgodni, wkrótce zaatakuje u nas. Tylko szczepienia chronią przed ciężkim przebiegiem. Pamiętajmy o tym.

Ty już przestań z tymi szczepieniami szczep się i zamknij w końcu uratuje nas zaprzestanie wpuszczanie Ukrainy do Polski którzy nie zachowują żadnych obstrzezen dla nich maseczka ,dystans to czarna magia oni roznosili zarazę takie jak gruźlica poczytaj i przestań pieprzyć z tym szczepieniami .

Prawda, pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
21 marca 2022r. o 12:35
~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a): Tylko szczepienia chronią przed ciężkim przebiegiem. Pamiętajmy o tym.

"tylko szczepienia" - a toś mnie ubawił. Ja jakoś się nie szczepiłem. Przeszedłem covida 3 razy i mam się dobrze.
Nie dezynfekuję rąk. Maskę zakładam jak jestem kaszlący, bo tylko wtedy ma jakikolwiek sens. A zarażenia się nie boję. Grypy gorzej przechodziłem niż tego całego srowida.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
21 marca 2022r. o 13:48
https://www.youtube.com/post/UgkxgEDwvNjUwE_f8xbhbuA51pFM7Bx1-hiX
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
21 marca 2022r. o 14:25
a pamiętacie histerię z pierwszym pojawieniem się H5N1?
te słynne maty na granicach?
a kto pamięta jak to praktycznie bez echa przeszło w 2021 ?

teraz nagle zadziałała ''czarodziejska różdżka '' i ciach ...nie ma wirusa ,nie ma zagrożeń ...

więc spokojnie jedziemy w nasze ulubione miejsce nad wodą ...
pięknie słoneczko przygrzewa więc trzeba łapać pierwsze ''uvały'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~huk niezalogowany
21 marca 2022r. o 16:37
~~Romek napisał(a): Już nie zanudzajcie z tymi szczepieniami.
Formuła się wyczerpała.

mylisz się, dopiero się rozkręca
https://rumble.com/vxvc8t-upubliczniona-dokumentacja-pfizera-kolejne-dowody-na-oszustwa-2020.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
23 marca 2022r. o 7:21
Ci co się nie szczepią są gupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza