Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielkie sprzątanie klasztoru w Nowogrodźcu
~~Ciemnoczerwona Szydlica niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 11:55
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pąsowa Malina napisał(a): Sensacje to wy robicie... A osoby publiczne też mają prywatne życie...

Jeśli "stosunki" z życia prywatnego wpływają na ewentualne awanse, to jest naganne i nieetyczne. I jak najbardziej jest to sensacja.


Napisałeś "ewentualne" ... Czyli pewności nie masz... A jak nie masz pewności ani dowodòw nie siej zamętu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Eukomis niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 12:59
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pąsowa Malina napisał(a): Sensacje to wy robicie... A osoby publiczne też mają prywatne życie...

Jeśli "stosunki" z życia prywatnego wpływają na ewentualne awanse, to jest naganne i nieetyczne. I jak najbardziej jest to sensacja.

Awanse "po prywatnej znajomości" SĄ naganne i nieetyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
9 kwietnia 2022r. o 13:28
~~Ciemnoczerwona Szydlica napisał(a):
Napisałeś "ewentualne" ... Czyli pewności nie masz... A jak nie masz pewności ani dowodòw nie siej zamętu.

~~Ciemnoczerwona Szydlica napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pąsowa Malina napisał(a): Sensacje to wy robicie... A osoby publiczne też mają prywatne życie...

Jeśli "stosunki" z życia prywatnego wpływają na ewentualne awanse, to jest naganne i nieetyczne. I jak najbardziej jest to sensacja.


Napisałeś "ewentualne" ... Czyli pewności nie masz... A jak nie masz pewności ani dowodòw nie siej zamętu.

Ja sieję zamęt? To był mój pierwszy wpis w tym wątku.
Napisałem "jeśli" i "ewentualnie", a burmistrz powinien być jak żona Cezara ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwone Przymiotno niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 14:11
Drewnianego mostu nie ma w Nowogrodźcu, ale jest za to Chrobry. Za jego panowania można było przeprowadzać procedurę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Petunia niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 14:26
Co jest grane? Jeszcze nigdy nikt tak uporczywie nie zmieniał tematu na Bolcu. Jakiś troll cały czas wyjeżdża z jakimś mostem. Ja chyba nawet wiem kto to robi.
Jeżeli tak komuś zależy na rozwaleniu tematu, to znak że coś się dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biała stokrotka niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 14:41
~~Czekoladowa Petunia napisał(a): Co jest grane? Jeszcze nigdy nikt tak uporczywie nie zmieniał tematu na Bolcu. Jakiś troll cały czas wyjeżdża z jakimś mostem. Ja chyba nawet wiem kto to robi.
Jeżeli tak komuś zależy na rozwaleniu tematu, to znak że coś się dzieje.

Jeżeli całe Starostwo huczy ze śmiechu to coś w tym jest ,ja osobiście byłam pytana przez pracowników Starostwa czy słyszałam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Petunia niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 15:16
No ładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Werbena niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 15:38
~~biała stokrotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czekoladowa Petunia napisał(a): Co jest grane? Jeszcze nigdy nikt tak uporczywie nie zmieniał tematu na Bolcu. Jakiś troll cały czas wyjeżdża z jakimś mostem. Ja chyba nawet wiem kto to robi.
Jeżeli tak komuś zależy na rozwaleniu tematu, to znak że coś się dzieje.

Jeżeli całe Starostwo huczy ze śmiechu to coś w tym jest ,ja osobiście byłam pytana przez pracowników Starostwa czy słyszałam .

Niech pracownicy Starostwa zajmą się praca a nie plotkami.A jak chcą huczeć ze śmiechu to niech idą do kina na komedie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.