Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielkie sprzątanie klasztoru w Nowogrodźcu
~~różowa magnolia niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 7:59
~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a): Jakie trzeba mieć własne życie spieprzone i nudne aby ciągle wypisywać takie bzdury . Czy w tej gminie są osoby poważne ? . Bo ja nie widzę tu mądrych wpisów . Ciągle interesowanie się życiem prywatnym gospodarza gminy to już jest tak głupie że słów brak . Ja myślę że Burmistrz to musi być mądry człowiek i was wszystkich szlak trafia . W mojej gminie nie ma czegoś takiego . Bo nasz gospodarz to nic nie robi olewa wszystko i nikt nie wypisuje a tym bardziej o jego życiu prywatnym . Nie wiem czemu ten Pan sobie na to pozwala . Są sądy za takie obrażanie każdego jednego ukarać i to tak aby całe życie pamiętał , że do życia prywatnego nie ma prawa . Mądry człowiek nic nie napisze a głupi wszystko zmyśli . Dajcie już spokój bo to wy robicie z tej gminy że jest nie udolna . Jaki by temat nie wstawić to miesza się życie prywatne i obraża . Chore takie postępowanie .


Ta twoja gmina to Gmina Nowogrodziec udajesz mieszkańca innej gminy a jesteś na bieżąco w temacie ,więc nie pitol głupot .Funkcja osoby publicznej do czegoś zobowiązuje burmistrz powinien być jak żona Cezara.PS spytaj burmistrza jak on opluwał na internecie inne osoby a później tłumaczył się w Sądzie że prowadzi otwarty dom i każdy mógł z jego komputera pisać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Hortensja niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 8:23
~~różowa magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a): Jakie trzeba mieć własne życie spieprzone i nudne aby ciągle wypisywać takie bzdury . Czy w tej gminie są osoby poważne ? . Bo ja nie widzę tu mądrych wpisów . Ciągle interesowanie się życiem prywatnym gospodarza gminy to już jest tak głupie że słów brak . Ja myślę że Burmistrz to musi być mądry człowiek i was wszystkich szlak trafia . W mojej gminie nie ma czegoś takiego . Bo nasz gospodarz to nic nie robi olewa wszystko i nikt nie wypisuje a tym bardziej o jego życiu prywatnym . Nie wiem czemu ten Pan sobie na to pozwala . Są sądy za takie obrażanie każdego jednego ukarać i to tak aby całe życie pamiętał , że do życia prywatnego nie ma prawa . Mądry człowiek nic nie napisze a głupi wszystko zmyśli . Dajcie już spokój bo to wy robicie z tej gminy że jest nie udolna . Jaki by temat nie wstawić to miesza się życie prywatne i obraża . Chore takie postępowanie .


Ta twoja gmina to Gmina Nowogrodziec udajesz mieszkańca innej gminy a jesteś na bieżąco w temacie ,więc nie pitol głupot .Funkcja osoby publicznej do czegoś zobowiązuje burmistrz powinien być jak żona Cezara.PS spytaj burmistrza jak on opluwał na internecie inne osoby a później tłumaczył się w Sądzie że prowadzi otwarty dom i każdy mógł z jego komputera pisać .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Hortensja niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 8:28
~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~różowa magnolia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a): Jakie trzeba mieć własne życie spieprzone i nudne aby ciągle wypisywać takie bzdury . Czy w tej gminie są osoby poważne ? . Bo ja nie widzę tu mądrych wpisów . Ciągle interesowanie się życiem prywatnym gospodarza gminy to już jest tak głupie że słów brak . Ja myślę że Burmistrz to musi być mądry człowiek i was wszystkich szlak trafia . W mojej gminie nie ma czegoś takiego . Bo nasz gospodarz to nic nie robi olewa wszystko i nikt nie wypisuje a tym bardziej o jego życiu prywatnym . Nie wiem czemu ten Pan sobie na to pozwala . Są sądy za takie obrażanie każdego jednego ukarać i to tak aby całe życie pamiętał , że do życia prywatnego nie ma prawa . Mądry człowiek nic nie napisze a głupi wszystko zmyśli . Dajcie już spokój bo to wy robicie z tej gminy że jest nie udolna . Jaki by temat nie wstawić to miesza się życie prywatne i obraża . Chore takie postępowanie .


Ta twoja gmina to Gmina Nowogrodziec udajesz mieszkańca innej gminy a jesteś na bieżąco w temacie ,więc nie pitol głupot .Funkcja osoby publicznej do czegoś zobowiązuje burmistrz powinien być jak żona Cezara.PS spytaj burmistrza jak on opluwał na internecie inne osoby a później tłumaczył się w Sądzie że prowadzi otwarty dom i każdy mógł z jego komputera pisać .
Wszyscy jesteście jednakowi . To nie moja bajka i nie moja gmina W takiej gminie nie chciał bym mieszkać . Ciągłe opluwanie się na wzajem . Nigdy nie widziałem w żadnej gminie tyle opluć co u was . Możecie sobie rękę podać . Ale co wolno wojewodzie to nie tobie smr.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwone Przymiotno niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 8:29
~~Czekoladowa Petunia napisał(a): Co jest grane? Jeszcze nigdy nikt tak uporczywie nie zmieniał tematu na Bolcu. Jakiś troll cały czas wyjeżdża z jakimś mostem. Ja chyba nawet wiem kto to robi.
Jeżeli tak komuś zależy na rozwaleniu tematu, to znak że coś się dzieje.


Chyba Ci się tylko wydaje, że wiesz. Temat jest związany z ruinami klasztoru to wstawiam taki wątek średniowieczny. Jeżeli nie jesteś leniwy to sobie wygoogluj: "kronika Thietmara most targowy", koniecznie przeczytaj a dopiero potem... możesz się trochę zdziwić.

Smacznej kawusi wszystkim obrońcom pewnego kogoś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 13:27
~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~różowa magnolia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a): Jakie trzeba mieć własne życie spieprzone i nudne aby ciągle wypisywać takie bzdury . Czy w tej gminie są osoby poważne ? . Bo ja nie widzę tu mądrych wpisów . Ciągle interesowanie się życiem prywatnym gospodarza gminy to już jest tak głupie że słów brak . Ja myślę że Burmistrz to musi być mądry człowiek i was wszystkich szlak trafia . W mojej gminie nie ma czegoś takiego . Bo nasz gospodarz to nic nie robi olewa wszystko i nikt nie wypisuje a tym bardziej o jego życiu prywatnym . Nie wiem czemu ten Pan sobie na to pozwala . Są sądy za takie obrażanie każdego jednego ukarać i to tak aby całe życie pamiętał , że do życia prywatnego nie ma prawa . Mądry człowiek nic nie napisze a głupi wszystko zmyśli . Dajcie już spokój bo to wy robicie z tej gminy że jest nie udolna . Jaki by temat nie wstawić to miesza się życie prywatne i obraża . Chore takie postępowanie .


Ta twoja gmina to Gmina Nowogrodziec udajesz mieszkańca innej gminy a jesteś na bieżąco w temacie ,więc nie pitol głupot .Funkcja osoby publicznej do czegoś zobowiązuje burmistrz powinien być jak żona Cezara.PS spytaj burmistrza jak on opluwał na internecie inne osoby a później tłumaczył się w Sądzie że prowadzi otwarty dom i każdy mógł z jego komputera pisać .
Wszyscy jesteście jednakowi . To nie moja bajka i nie moja gmina W takiej gminie nie chciał bym mieszkać . Ciągłe opluwanie się na wzajem . Nigdy nie widziałem w żadnej gminie tyle opluć co u was . Możecie sobie rękę podać . Ale co wolno wojewodzie to nie tobie smr.......


Czyli bękarcie rzekomo z innej gminy jesteś smrodem . Dopóki ten człowiek nie był burmistrzem w gminie żyło się dobrze i nikt nikogo nie obrażał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ON niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 14:43
~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a): Jakie trzeba mieć własne życie spieprzone i nudne aby ciągle wypisywać takie bzdury . Czy w tej gminie są osoby poważne ? . Bo ja nie widzę tu mądrych wpisów . Ciągle interesowanie się życiem prywatnym gospodarza gminy to już jest tak głupie że słów brak . Ja myślę że Burmistrz to musi być mądry człowiek i was wszystkich szlak trafia . W mojej gminie nie ma czegoś takiego . Bo nasz gospodarz to nic nie robi olewa wszystko i nikt nie wypisuje a tym bardziej o jego życiu prywatnym . Nie wiem czemu ten Pan sobie na to pozwala . Są sądy za takie obrażanie każdego jednego ukarać i to tak aby całe życie pamiętał , że do życia prywatnego nie ma prawa . Mądry człowiek nic nie napisze a głupi wszystko zmyśli . Dajcie już spokój bo to wy robicie z tej gminy że jest nie udolna . Jaki by temat nie wstawić to miesza się życie prywatne i obraża . Chore takie postępowanie .


Robert, przestań wypisywać te bzdury jak o tobie piszą....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 15:57
~~ON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnozielona Hortensja napisał(a): Jakie trzeba mieć własne życie spieprzone i nudne aby ciągle wypisywać takie bzdury . Czy w tej gminie są osoby poważne ? . Bo ja nie widzę tu mądrych wpisów . Ciągle interesowanie się życiem prywatnym gospodarza gminy to już jest tak głupie że słów brak . Ja myślę że Burmistrz to musi być mądry człowiek i was wszystkich szlak trafia . W mojej gminie nie ma czegoś takiego . Bo nasz gospodarz to nic nie robi olewa wszystko i nikt nie wypisuje a tym bardziej o jego życiu prywatnym . Nie wiem czemu ten Pan sobie na to pozwala . Są sądy za takie obrażanie każdego jednego ukarać i to tak aby całe życie pamiętał , że do życia prywatnego nie ma prawa . Mądry człowiek nic nie napisze a głupi wszystko zmyśli . Dajcie już spokój bo to wy robicie z tej gminy że jest nie udolna . Jaki by temat nie wstawić to miesza się życie prywatne i obraża . Chore takie postępowanie .


Robert, przestań wypisywać te bzdury jak o tobie piszą....


To nie Robert to ktoś z ulicy bo dom jest otwarty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Głóg niezalogowany
12 kwietnia 2022r. o 21:51
Szanowni Państwo, zwracam się do osób o odpowiedniej kulturze i wychowaniu - jeśli jesteście czasami w tym wątku, proszę o wypowiedź w obronie prywatności. Nie wolno pisać tak niskie komentarze, tak gorszące wypowiedzi. Proszę o zachowanie kultury słowa, jak również o refleksję odnośnie siebie samego, gdyż każdy z nas ma własne problemy wewnętrzne, rodzinne czy zawodowe. Dziwimy się wszyscy temu, jak są w większości zmanipulowani rosjanie. Proszę zwrócić uwagę, że tutaj również komuś bardzo zależy na zmanipulowaniu i generowaniu negatywnych opinii. Szanowni Państwo, zbliża się czas głębokiej Wielkanocnej refleksji i przemyśleń... Uszanujmy innych, uszanujmy prawo na prywatność, bądźmy godnymi ludźmi, nie sądźmy i nas nie osądzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.