Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie kamera przy miejskim stawie - zbiórka okazała się sukcesem!
~~gtf niezalogowany
2 maja 2022r. o 10:04
brawo, czy miasto - ratusz dorzuciło się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
2 maja 2022r. o 10:33
Łabędzie już się cieszą. Wczoraj już się rozmnażały. Pływały jeden na drugim:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Dąb niezalogowany
2 maja 2022r. o 11:46
~~Żółtawa Ułudka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Pernecja napisał(a): To teraz jeszcze tylko pozwolenie od właściciela. Przetarg na podciągnięcie sieci elektrycznej. Sieci internetowej. Także może się doczekamy instalacji na przyszły sezon lęgowy łabędzi bo w tym roku jakoś się to nie uda.



Dorzuciłeś się chociaż złotówkę na zbiórkę? Jak nie to zamilcz..

Dorzuciłem. Tymi złotówkami, które wciągnął mi kaczkomat a nie wydał ziaren bo był pusty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Rogownica niezalogowany
2 maja 2022r. o 12:27
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Aby zadziałała musi być poświęcona .Biskup za mniej niż 10 tyś. z Legnicy się nie rusza .
Zbierajmy dalej na pokropek.

Ty w ogóle wiesz, co Ty piszesz? Wiesz co to jest pokropek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Narcyz niezalogowany
2 maja 2022r. o 13:57
~~Żółtobrunatny Dąb napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawa Ułudka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowa Pernecja napisał(a): To teraz jeszcze tylko pozwolenie od właściciela. Przetarg na podciągnięcie sieci elektrycznej. Sieci internetowej. Także może się doczekamy instalacji na przyszły sezon lęgowy łabędzi bo w tym roku jakoś się to nie uda.



Dorzuciłeś się chociaż złotówkę na zbiórkę? Jak nie to zamilcz..
Dorzuciłem. Tymi złotówkami, które wciągnął mi kaczkomat a nie wydał ziaren bo był pusty



Co ma wspólnego kaczkomat ze zbiórką internetową….co za ludzie ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Enkiant niezalogowany
2 maja 2022r. o 16:02
~~gtf napisał(a): brawo, czy miasto - ratusz dorzuciło się ?

A po cholerę !! Sam się dorzuć !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Aksamitka niezalogowany
2 maja 2022r. o 18:16
~~Ognistoczerwona Lobelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zgniła Aksamitka napisał(a): Koszt takiej kamery to ok 500 zł


Tak...takiej dla dzieci... Proszę doczytać na co była zbiórka , rozeznać się w cenach kamer, utrzymania transmisji, serwisu.


Znam cenę kamer, bo mam monitoring domu i za 500 zł można kupić bardzo dobre kamery. Mam 4 nagrywające w HD z bardzo dobrą jakością nawet przy małej ilości światła. Koszt to ok 2000 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Wierzba niezalogowany
2 maja 2022r. o 18:38
Pytanko... przecież te łabędzie odlecą jesienią, to po co transmisja pustego gniazda zimą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.