Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie samochodów osobowych we Włodzicach, cztery osoby odwiezione do szpitala
~~Płowy Lubczyk niezalogowany
2 maja 2022r. o 22:18
~~Mm napisał(a): Hreru to chyba skoro tam byłeś to słyszałeś i widziales że kierująca renault zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadącego opla. Nie pisz bzdurnych komentarzy skoro nic nie wiesz.

Wiem, że czytanie ze zrozumieniem niektórych boli i to mocno, mówię to co slyszalem jak byłem na miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karol niezalogowany
2 maja 2022r. o 22:19
Oplem kierowała kobieta. Byłem tam i nie słyszałem żeby ktoś na nią krzyczał. Bzdury piszesz hrere.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Godecja niezalogowany
2 maja 2022r. o 23:38
~~Hreru napisał(a): Według pierwszych świadków kierujący oplem wyprzedzał na 3-go na zakrecie, więc co tam się w końcu stało? Sam słyszałem jak kierowca jadący za renault darł się do kierującego oplem " co za dziwny czlowiek wyprzedza na podwójnej ciągłej" ??Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
3 maja 2022r. o 0:33
Dziewczyna w dniu urodzin mogła stracić życie, bo ktoś nie myślący zjechał na jej pas .. jest w ciężkim stanie operowana w szpitalu … zastanówcie się co piszecie .. jak nie wiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
3 maja 2022r. o 7:28
ludzie jeżdzą po drogach bez koncentracji po szprycach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Sadziec niezalogowany
3 maja 2022r. o 7:31
Istotne zadowolene z hejtu ? Dziennikarstwo dno . Zamiast zablokować komentarze to pożywkę mają. DNO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Godecja niezalogowany
3 maja 2022r. o 7:43
~~Hreru napisał(a): Według pierwszych świadków kierujący oplem wyprzedzał na 3-go na zakrecie, więc co tam się w końcu stało? Sam słyszałem jak kierowca jadący za renault darł się do kierującego oplem " co za dziwny czlowiek wyprzedza na podwójnej ciągłej" ??Zastosowana autokorekta
Tak było tylko pomyliły ci się dzbanku auta ,to opel jechał prawidłowo ,a renault zjechał na jej pas .Nie mogłeś słyszeć ,że ktoś krzyczy na kierowcę opla bo nie było takiej sytuacji.Byles tam i co pomogłeś coś? bo było was pełno dla sensacji i robienia zdjęć i właśnie tak jak ty siania propagandy ,szkoda że nie było osoby która by wpadła na pomysł żeby zwyczajnie zadzwonić na pogotowie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Bodziszek niezalogowany
3 maja 2022r. o 9:53
~~Ołowianoszary Suchodrzew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladoczerwona Godecja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hreru napisał(a): Według pierwszych świadków kierujący oplem wyprzedzał na 3-go na zakrecie, więc co tam się w końcu stało? Sam słyszałem jak kierowca jadący za renault darł się do kierującego oplem " co za dziwny czlowiek wyprzedza na podwójnej ciągłej" ??Zastosowana autokorekta
Tak było tylko pomyliły ci się dzbanku auta ,to opel jechał prawidłowo ,a renault zjechał na jej pas .Nie mogłeś słyszeć ,że ktoś krzyczy na kierowcę opla bo nie było takiej sytuacji.Byles tam i co pomogłeś coś? bo było was pełno dla sensacji i robienia zdjęć i właśnie tak jak ty siania propagandy ,szkoda że nie było osoby która by wpadła na pomysł żeby zwyczajnie zadzwonić na pogotowie!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza