Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O 60 km/h za szybko kosztowało go 2000 zł i trzy miesiące bez prawka
~~Karol 10 maja 2022r. o 21:37
Zapraszam do Otoku tak 17 ...20 nie dosyć że jest ograniczenie bo ta droga jest robiona to zapierd....nieprawdopodobnie szybko jeden za drugim , non stop pędzą jak nienormalni , może w końcu się ktoś tym zainteresuje a nie wielkie mi akcje bo złapali kogoś z papierosami bez akcyzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik 10 maja 2022r. o 21:45
~~Karol napisał(a): Zapraszam do Otoku tak 17 ...20 nie dosyć że jest ograniczenie bo ta droga jest robiona to zapierd....nieprawdopodobnie szybko jeden za drugim , non stop pędzą jak nienormalni , może w końcu się ktoś tym zainteresuje a nie wielkie mi akcje bo złapali kogoś z papierosami bez akcyzy .

I tu w punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jano 10 maja 2022r. o 23:02
Plus Kraszowice od strony Bolesławca. Tam jest 40 a często tam wpadają z 100 na liczniku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mirelcia3 13 maja 2022r. o 13:56
Witam koło Gryfowa w miejscowości Karłowice też by się przydały kontrole po wiosce jeżdżą jak wariaci trzeba coś z tym zrobić pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Rdest 14 maja 2022r. o 0:14
No to jeszcze Warta. Tylko raz na pół roku stoi patrol kolo przystanku. Przydałoby się częściej. To już są wyścigi do zakrętu. Na wylocie nie jeden leci ponad 100km, to samo jak wpadają do miejscowości tiry, samochody, motory. Już na podwójnej ciągłej się wyprzedzają. Szaleństeo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza