Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kronika Wypadków Lokalnych - 20 maja
~~Jasnoturkusowa Cynia niezalogowany
21 maja 2022r. o 22:31
Ale Ci się Benek ulało. Dobrze, że Ty masz poukładane życie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Benek niezalogowany
21 maja 2022r. o 22:35
Tak. Ja Pan Benek jestem idealny i jestem wzorem do naśladowania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~swa niezalogowany
21 maja 2022r. o 23:00
trafne opinie, donice szkaradne, architekta brak w mieście a do tego zadupie .... nic dodać nic ująć ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stary Dziad niezalogowany
22 maja 2022r. o 6:21
Ale napisał też sporo prawdy na Juha im ten sztandar jak by nie mieli na co wydawać i reklamy w zabytkowej części miasta to porażka . Kiedyś to było ujednolicone jakimś szyldem teraz robota co chceta . Niedawno byłem u naszych sąsiadów w Pradze , miliony turystów i żadnych śmieci bo ludzie i turyści mają jakąś kulturę a u nas po weekendzie i przejściu zbieraniny Szczyli z tymi Siksami co im ledwie .. zarosło pod pachami zostaje jeden chlew . Po drugie darcie i okrzyki wulgarne tych wyrostków jest niestety mało eleganckie . Nie mniej Pisiory po kolejnej reformie szkolnictwa chodują takich tumanów to się nimi łatwo ...rządzi a co do święcenia rzeźb, chodnika , donic pstrokatych to religia w tym momencie traci powagę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
22 maja 2022r. o 7:03
mnie osobiście cały ,dosłownie cały ,słowo w słowo podoba się ten artykuł...
punkt po punkcie została ta cała miejska klika została wypunktowana...
prawdziwy nokaut...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.