Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"W naszej Unii Europejskiej, tutaj gdzie bezpiecznie jest".
~~PIS-PO-PRL 26 maja 2022r. o 8:55
Po Ukrainie, jeśli będzie zlecenie, w sześć sekund udowodnimy, do czego jesteśmy zdolni - tymi słowami czeczeński przywódca Ramzan Kadyrow zagroził, że następnym wojennym celem Kremla będzie Polska. "Nakazał" też przeprosić ambasadora Siergieja Andriejewa za incydent na warszawskim Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich. Stwierdził też, że zachodni politycy "oskarżają Putina o wszystkie grzechy".

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-ramzan-kadyrow-zazadal-przeprosin-od-polski-nie-zostawimy-te,nId,6049260#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Tojad 26 maja 2022r. o 12:11
Wobec Rosji należy zastosować zasadę, jak w wierszu ich poety Majakowskiego: " razem młodzi przyjaciele, w jedności siła", "jednostka zerem, jednostka bzdurą, choćby i wielka była figurą".Tylko zjednoczona Europa, może skutecznie spacyfikować Rosję raz na zawsze, i ukrócić jej imperialne zapędy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.