Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Polsce potwierdzono pierwszy przypadek małpiej ospy
~~bazyliszek niezalogowany
11 czerwca 2022r. o 14:51
ja ospe przechodziłem w dziećiństwie nic mi nie grozi podobnie jak z zarazą nikt nie umarł na zaraze dupa 19, tylko wymordowali ludzi potrzebujących pomocy lekarskiej,a teraz brak dostępu do lekarzy bo teraz leczą tych z zakładu psychiatrycznego o profilu otwartym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skaner foliarski niezalogowany
11 czerwca 2022r. o 15:04
~~bazyliszek napisał(a): ja ospe przechodziłem w dziećiństwie nic mi nie grozi podobnie jak z zarazą nikt nie umarł na zaraze dupa 19, tylko wymordowali ludzi potrzebujących pomocy lekarskiej,a teraz brak dostępu do lekarzy bo teraz leczą tych z zakładu psychiatrycznego o profilu otwartym.


Skanowanie zakończone: Foliarz wykryty.
Zalecane działanie: leczenie lub wymiana mózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Jasnota niezalogowany
12 czerwca 2022r. o 9:06
~~Skaner foliarski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): ja ospe przechodziłem w dziećiństwie nic mi nie grozi podobnie jak z zarazą nikt nie umarł na zaraze dupa 19, tylko wymordowali ludzi potrzebujących pomocy lekarskiej,a teraz brak dostępu do lekarzy bo teraz leczą tych z zakładu psychiatrycznego o profilu otwartym.


Skanowanie zakończone: Foliarz wykryty.
Zalecane działanie: leczenie lub wymiana mózgu.
ale podpisać się nie wstydze pod postem.mam swoje określone poglądy.i wole być foliarzem niż ...em tak jak ty

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skaner foliarski niezalogowany
12 czerwca 2022r. o 11:38
~~Ciemnobursztynowa Jasnota napisał(a): .
ale podpisać się nie wstydze pod postem.mam swoje określone poglądy.i wole być foliarzem niż ...em tak jak ty
Zastosowana autokorekta


Określone foliarskie poglądy to g.ó.w.n.o, a nie poglądy. To zwyczajnie objaw zaniku mózgu. Zapamiętaj to sobie raz, a dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Szparag niezalogowany
14 czerwca 2022r. o 5:16
Jedna małpka ,druga małpka i będzie zabawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Magnolia niezalogowany
14 czerwca 2022r. o 7:26
~~Skaner foliarski napisał(a): Skanowanie zakończone: Foliarz wykryty.
Zalecane działanie: leczenie lub wymiana mózgu.


Duży a wongrow się boi. Panikujesz bo komuś Pruszcz na d.upie wyskoczył. Wiesz ile nowotworów wykryto w tym roku ? Wiesz ile zdiagnozowano chorób układu krążenia? Pewnie nie bo umarł byś że strachu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hehe niezalogowany
14 czerwca 2022r. o 7:27
Tee skaner.. zanik mózgu to mają właśnie takie barany co dały się zaszczepić nieznaną substancją.. Teraz wam wstyd że daliście się namówić telewizji co? Hehe stado baranów..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
14 czerwca 2022r. o 7:45
Potwierdzono ustalenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), iż małpia ospa występuje głównie wśród mężczyzn uprawiających seks z drugim mężczyzną.
Podobne ustalenia już 23 maja potwierdził komunikat Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli. Specjaliści poinformowali, że w zidentyfikowanych w badanym czasie ogniskach zakażeń dominują przypadki małpiej ospy wśród mężczyzn mających kontakty homoseksualne.
Takżeten. Zakazać marszu równości i po problemie :-) .

https://www.google.com/amp/s/dorzeczy.pl/amp/311272/malpia-ospa-choroba-homoseksualistow-rki-wyjasnia.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza