Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA ZSET Rakowice - Twoja szkoła
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obława w Milikowie, policja zaprzecza, że poszukiwany ma broń
~~Rudy 16 godz. 6 min. temu
Papa pewnie gra na automatach tam gdzie jest bar i można kupić narkotyki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy 16 godz. 4 min. temu
~~Gall napisał(a): I teraz policja powinna prześledzić wszystkie komentarze i dobrać się do tyłków tych wszystkich dilerów, ćpunów i hazardzistów. Wszystko podane na tacy

Tak powinna zrobić bo to co się dzieje w tym rejonie to maskara GILDIA RYŻOWNIKÓW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus 13 godz. 43 min. temu
Gdyby mnie policja poprosiła zaraz bym złapał cieniasa ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Stokrotka 9 godz. 10 min. temu
~~żenada napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Intermaster napisał(a): Po kiego ch.... startowki w polsce sa rejestrowane? A moze psy nie maja numeru telefonu do niego bo nikt im go nie dal? Przeciez tam jest IP 6 zwiazany z karta sim. Przeciez aparat telefoniczny ma nr IMEI, przeciez kazdy ruch sieciowy jest rejestrowany. Jakiej karty w telefon by nie włożył to siec zapiauje ruch tej karty z przypisanym do niej nr IMEI aparatu. 21 wiek a dzbany takie w tej policji pracuja, ze pewnie systemu Windows nie potrafia prawidlowo zamknac. Nie trzeba byc geniuszem, zeby sie domyslic, ze Brudnozielona Surfina to on. Przeciez policyjne systemy daja mozliwosc sprawdzenia jaki IP kryje sie za tym wpisem.. A IP okresla polozenie sieciowe z dokładnością do metra. Nawet dziecko posiadajac nr IP może online zlokalizowac sygnal. I jak pisalem zmiana sim nic nie da bo sim z ktorej dodal komentarz jest juz przypieta do nr IMEI a do tego samego numeru IMEI bedzie dopieta kazda karta ktora wlozy w telefon. Wtedy tylko wystarczy sprawdzajac ten IMEI okreslic nr IP 6 ktory zostawila nowa karta sim a on pozwoli zlokalizowac nr IP 4 ktory da obraz lokalizacji. Wiec pytam poraz kolejny. Po ch.. w polsce rejestrowane sa karty sim?


Ale Ty jesteś spec z internetu, masakra

stek bzdur.. telefonu sie nie namierza po ip.. słodki jezu co za wypociny..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Bylica 6 godz. 25 min. temu
~~Burobrązowa Stokrotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~żenada napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Intermaster napisał(a): Po kiego ch.... startowki w polsce sa rejestrowane? A moze psy nie maja numeru telefonu do niego bo nikt im go nie dal? Przeciez tam jest IP 6 zwiazany z karta sim. Przeciez aparat telefoniczny ma nr IMEI, przeciez kazdy ruch sieciowy jest rejestrowany. Jakiej karty w telefon by nie włożył to siec zapiauje ruch tej karty z przypisanym do niej nr IMEI aparatu. 21 wiek a dzbany takie w tej policji pracuja, ze pewnie systemu Windows nie potrafia prawidlowo zamknac. Nie trzeba byc geniuszem, zeby sie domyslic, ze Brudnozielona Surfina to on. Przeciez policyjne systemy daja mozliwosc sprawdzenia jaki IP kryje sie za tym wpisem.. A IP okresla polozenie sieciowe z dokładnością do metra. Nawet dziecko posiadajac nr IP może online zlokalizowac sygnal. I jak pisalem zmiana sim nic nie da bo sim z ktorej dodal komentarz jest juz przypieta do nr IMEI a do tego samego numeru IMEI bedzie dopieta kazda karta ktora wlozy w telefon. Wtedy tylko wystarczy sprawdzajac ten IMEI okreslic nr IP 6 ktory zostawila nowa karta sim a on pozwoli zlokalizowac nr IP 4 ktory da obraz lokalizacji. Wiec pytam poraz kolejny. Po ch.. w polsce rejestrowane sa karty sim?


Ale Ty jesteś spec z internetu, masakra

stek bzdur.. telefonu sie nie namierza po ip.. słodki jezu co za wypociny..

Idiota tak się podniecił tym co pisze że nie skumał że wystarczy i tel i SIM na słupa ale cuz szkoda slow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.