Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Klub Radnych PiS z uchwałą o pomocy zdrowotnej dla nauczycieli
~~Żółtawordzawa Wierzba niezalogowany
2 lipca 2022r. o 9:25
~~Bławatkowa Dąbrówka napisał(a): i podnieśli ceny


Jakie? Konkret
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Miechunka niezalogowany
2 lipca 2022r. o 14:44
~~Jam napisał(a): Boguś szkoda, że należysz do tej ekipy. Przykro słyszeć, że Ty, tak dobry człowiek nadal należysz do partii, która niszczy nasz kraj. Zastanów się proszę nad dalszy uczestnictwem w tym gronie.

NIE NALEŻĘ DO ŻADNEJ PARTII!!! Jestem w klubie Pisu, a to nie to samo, mam zagwarantowaną wolność decyzji. Już dawno mówiłem, że niezależnie jakie ugrupowanie będzie działać dla dobra ludzi, to poprę, nie kierując się partiami, czy poglądami. Dla mnie być radnym, to zawsze służyć pomocą ludziom - może to i głupie wg niektórych, ale ja tak mam i tego nie zmienię. Pozdrawiam Mieszkańców naszego Boleslawca i nie tylko :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Takai niezalogowany
2 lipca 2022r. o 21:17
Ja sie zapisze tylko Jarek będzie kopsał dla mnie euro 3 zł jak powiedział ile kosztuje w/g niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~euro kupię niezalogowany
3 lipca 2022r. o 6:46
Euro nie jest warte więcej niż trzy złote, nawet jest mniej warte, a nie tam 4,50 zł czy prawie pięć - stwierdził Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia w Białymstoku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie da się tego czytać niezalogowany
3 lipca 2022r. o 6:51
~~Smolista Miechunka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jam napisał(a): Boguś szkoda, że należysz do tej ekipy. Przykro słyszeć, że Ty, tak dobry człowiek nadal należysz do partii, która niszczy nasz kraj. Zastanów się proszę nad dalszy uczestnictwem w tym gronie.

NIE NALEŻĘ DO ŻADNEJ PARTII!!! Jestem w klubie Pisu, a to nie to samo, mam zagwarantowaną wolność decyzji. Już dawno mówiłem, że niezależnie jakie ugrupowanie będzie działać dla dobra ludzi, to poprę, nie kierując się partiami, czy poglądami. Dla mnie być radnym, to zawsze służyć pomocą ludziom - może to i głupie wg niektórych, ale ja tak mam i tego nie zmienię. Pozdrawiam Mieszkańców naszego Boleslawca i nie tylko :))



Dodaj jeszcze że robisz to całkowicie za darmo ,bo tak lubisz ,bo tak czynią wszyscy PIS owcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
3 lipca 2022r. o 8:06
https://globalna.info/2022/06/30/jak-pis-wystawia-polske-na-atak-putina/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
3 lipca 2022r. o 8:10
https://tvn24.pl/polska/bialystok-jaroslaw-kaczynski-w-niemczech-euro-nie-jest-warte-wiecej-niz-trzy-zlote-5773957



Tuman !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KACZOR BĘDZIE SIEDZIAŁ niezalogowany
3 lipca 2022r. o 11:08
Kaczyński ma brak elementarnej wiedzy a do tego jest pieniądzem i szkodzi Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza