Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do Bobru wpływają ścieki pełne metali ciężkich
~~Brunatnoszary Tytoń 6 lipca 2022r. o 7:55
~~Horus napisał(a):
a więc masz czas,,,;D

Owszem, mam, ale nie będę go tracił na objaśnianie ci rzeczy oczywistych. Była jakaś książka traktująca o początkach Unii, w której wykazano czarno na białym ze od początku był to projekt Ameryki. Niestety nie pomnę tytułu :-|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus 6 lipca 2022r. o 8:53
to nie szukaj tej książki tylko sobie chociażby poszukaj w internetach...
to samo z ideą ''trójmorza''
wtedy przestaniesz pisać tak kosmiczne wręcz bzdury...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Standup w Concordii!