Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W mieście ceramiki powstała Bolesławiecka Akademia Dobrej Edukacji!
~~skorn 12 lipca 2022r. o 8:55
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Jakoś mi się to całe przedsięwzięcie kojarzy z bezstresowym wychowaniem. A jego skutki możemy już zaobserwować, patrząc na "bezstresowe" pokolenie, hedonistów nastawionych tylko na przyjemność. Niby w programie nauki jest wzmacnianie empatii. Ale coś czuję że to tylko puste hasło, by nie odstraszać rodziców potencjalnych uczniów.
Idea piękna. Ale lewacy tez mają piękne idee i piękne hasła, a na finiszu zawsze ucisk i zniewolenie. Jak sprawdzi się ten pomysł na edukację? Zalecałbym dużą ostrożność i mniej hurraoptymizmu.


To tak jak u was ,bozia ,aniołki a chodzi o to aby bezkarnie dziecko zgwałcić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Standup w Concordii!