Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mężczyzna ze Zgorzelca wściekły na bolesławiankę kierującą BMW
~~Jasnoczerwony Ogórecznik niezalogowany
19 lipca 2022r. o 23:46
~~JP3 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoczerwony Ogórecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~JP3 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Majester napisał(a): Ale zakompleksiony musi być ten typ skoro tak pisze xD
A dziewczyna też niech ma z tej sytuacji nauczkę aby jednak zachować ostrożność na drodze
Reszta komentujących - zamknijcie ryje ciule, nie znacie się na niczym poza drapaniem się po tyłku a zgrywacie jakbyście mieli większe IQ niż jednocyfrowe

A ty co adwokat tego lachociąga?

A ty co, jedna z tych trzech "urażonych" grup z której się wyśmiewam? XD
Przecież ty tępy klocu skrytykowałem każdą z trzech stron, ty należysz albo do idjotów z komentarzy, albo jesteś debjlem ze Zgorzelca haha, pięknie się klaunie ujawniłeś :D

Do idiotów to ty z pewnością należysz:) słownik ortograficzny pod pachę i won do szkoły!!!


Ty klaunie i ćwoku, słownika nie potrzebuję, bo błędy ty pajacu bez wyobraźni są zrobione specjalnie aby ominąć autokorektę, natomiast ty nie będziesz mówił mi nic o szkole jak sam nawet żłóbka nie ukończyłeś, chamie i bucu skończony, poszedł stąd i nie wychylaj się, do budy psie. Nawet nie odpowiedziałeś mi na sam komentarz tylko przypierniczasz się ortografii, już po tym widać jakim tłukiem bez mózgu jesteś. Niczym nie różnisz się od ruskich srolli z tą różnicą, że oni może mają o jeden punkt IQ więcej niż ty, bo działają na zagranicznej dla nich części internetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny niezalogowany
19 lipca 2022r. o 23:51
To wyzarty pikolud, któremu baba ,, pokazała jaja „”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Ogórecznik niezalogowany
19 lipca 2022r. o 23:51
~~weteran kierownicy napisał(a): Widać,że to dżentelmen straszny,tak wobec kobiety...Pewnie prawo jazdy od niedawna,że ma się za mistrza kierownicy.Wielu ludzi na drogach popełnia błędy,trzeba mieć wyrozumiałość,a nie w ten sposób,gdzie kultura? Dobrze,że nie doszło do wypadku,należy się cieszyć.Sam też może kiedyś komuś wymusi przez jakieś roztargnienie,ważne by być wyrozumiałym w takich przypadkach.Myślę,że jak zaliczy za kółkiem parę setek tysięcy kilometrów,to inaczej spojrzy na tych mniej doświadczonych na drodze.



A poza tym ty śmіесiu skończony, chyba jesteś tą zakompleksioną pałą co się wyżył na facebooku na tą kierującą BMW, nawet byś jej tego w twarz nie powiedział gałganie, poza tym ciekawe jakim rzęchem ty jeździsz, jednakże nawet jeśli kosztował 1500 złotych i jest prosto ze złomowiska, to tak czy siak: jest warty więcej niż ty, nie pozdrawiam cię xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Żywotnikowiec niezalogowany
20 lipca 2022r. o 4:25
~~baba napisał(a): A co do faceta ze Zgorzelca, to zalecam dobrego lekarza, skoro nie panuje nad emocjami, bo to co zrobił to normalne raczej nie jest . Ciekawe czy mamusi też się pożalił :]
Można być wściekłym, ale i do tego potrzeba odrobinę rozsądku. A to to raczej było żałosna i śmieszne .
Dokładnie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Lnica niezalogowany
20 lipca 2022r. o 6:43
~~ss napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grynszpanowa Krwawnica napisał(a): Żaden z niego mężczyzna,skoro o kobiecie w tak prostackim i chamskim stylu się wypowiada.Współczuję kobiecie,która z tym typem jest(mam nadzieję,że jest sam burak)


jesteś śmieciem !


Się nie zesr.aj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Codzienny Kierowca niezalogowany
20 lipca 2022r. o 14:38
Ma trochę racji.. Bo jedzie lepszym autem to wszystko jej wolno. Może poprostu on ma rodzinę i chce do niej wrócić. Niech każdy trochę popuści pedały gazu i bedzie o wiele bezpieczniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Ogórecznik niezalogowany
20 lipca 2022r. o 19:50
~~Codzienny Kierowca napisał(a): Ma trochę racji.. Bo jedzie lepszym autem to wszystko jej wolno. Może poprostu on ma rodzinę i chce do niej wrócić. Niech każdy trochę popuści pedały gazu i bedzie o wiele bezpieczniej



Owszem, trzeba zachować ostrożność, jednakże jak mu coś nie pasuje, niech idzie z nagraniem z sytuacji na policję, a nie przez internet gotuje się jak jakiś drechol z dzielnicy, w której można dostać wpiernicz za samo bycie z innego miejsca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xin niezalogowany
20 lipca 2022r. o 21:37
Koleżka co opisuje sytuację niech prześle nagranie zdarzenia i okaże jak było , bo coś mi się zdaje że ynteligentnie strzelił fotkę telefonem prowadząc samochód aby być selerobrytą i znafcą przepisów drogowych a na moje to wczoraj w zeszłym tygodniu znalazł w paczce chipsów prawko i pokazuje jakim jest idealnym kierowcą. Wielu takich ostatnio na mieście , pozakłądają rejestratory i trąbią co chwilę chamując aby mieć filmik na stopcham,.. lub gdziekolwiek indziej , mam wideorejestrator od ponad 3 lat i jakoś jeszcze na nikogo nie wysłałem ani na portal, ani na policję , a wielu było takich co by się kwalifikowali. Na szczęście nie było jeszcze "twardego" zdarzenia aby skożystać z prawidłowej funkcji urządzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego