Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkaniec powiatu bolesławieckiego Piotr Burdyna dziękuję policjantom za odzyskanie skradzionego motocykla
~~Szkarłatnoczerwona Dynia niezalogowany
29 lipca 2022r. o 10:11
Należą się podziękowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 lipca 2022r. o 12:48
A ja chciał bym przy okazji podziękować pani Zosi ze spożywczaka, że sprzedała mi dziś dwa kilo mąki krupczatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotruś Pan niezalogowany
29 lipca 2022r. o 12:57
Człowiek, który potrafi podziękować drugiemu za najmniejszy gest, to ewenement na skalę kraju. Gońcie dalej za pieniędzmi, o które tak płaczecie, a nie robicie kompletnie nic poza tym w swoim życiu. Panie Piotrze, jest Pan przykładem człowieczeństwa na dzisiejsze czasy, jakie by nie były.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 lipca 2022r. o 13:05
~~Piotruś Pan napisał(a): Człowiek, który potrafi podziękować drugiemu za najmniejszy gest, to ewenement na skalę kraju. Gońcie dalej za pieniędzmi, o które tak płaczecie, a nie robicie kompletnie nic poza tym w swoim życiu. Panie Piotrze, jest Pan przykładem człowieczeństwa na dzisiejsze czasy, jakie by nie były.

"Policyjny" charakter treści listu wskazuje że to raczej nie pan Piotr go napisał. Ale może się mylę...
Przemawia za tym brak daty, choć przygotowano dla niej miejsce. Autor by ją wpisał. A jak ktoś dostał gotowca...
Poza tym co to za pismo bez podpisu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bareja niezalogowany
29 lipca 2022r. o 13:28
Uprzejmie donoszę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Żagwin niezalogowany
29 lipca 2022r. o 16:45
Miły gest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Angela niezalogowany
29 lipca 2022r. o 17:08
Szkoda że naszego motoru Lubańska policja nie potrafi od dwóch lat odnaleźć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
29 lipca 2022r. o 17:28
Ja dziękuję pani sklepowej że sprzedała mi 1kg cukru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego