Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pilna zbiórka na ratującą życie operacje dla Kubusia

~~Darek 7 sierpnia 2022r. o 21:23
Witam wszystkich serdecznie ,
Jeżeli ktoś ma ochotę wesprzeć zbiórkę zapraszam do linku poniżej.
https://www.siepomaga.pl/kubus-szwagruk

Im więcej osób będzie wiedziało o sprawie tym większa szansa że się uda osiągnąć cel , dlatego też jeżeli mają Państwo możliwość proszę przekazać informacje o zbiórce znajomym. Jak zwykle w takich sytuacjach jest to wyścig z czasem.
Pozdrawiam
Darek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.