Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprzedali majątek i ruszyli w podróż dookoła świata
~~Bc niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 18:51
~~Ciekawska napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółty Rabarbar napisał(a): Pewnie był obraźliwy

Nic podobnego. Ktoś wspomniał tylko o niewywiązania się pana podróżnika wobec wierzycieli.

Dawaj Pan jeszcze raz ten komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Facelia niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 20:04
A ja tam wybiorę się na Krym. Słyszałem że jest tam teraz gorąco. Może Horusa namówię na wspólną wycieczkę. On tak lubi morze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiu niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 21:39
Bardzo fajnie że zdecydowali się na tak wielką podróż dla mnie jest tylko jedno pytanie bo podróżuje tak samo wiele razy do różnych krajów ale pytanie jest ile zapłacicie za ubezpieczenie medyczne na tak długie 3 lata bo ubezpieczenie medyczne jest bardzo drogie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Świerk niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 21:46
Zenek z Gromadki chciał objechać świat ,dotarł do Wierzbowej, a stamtąd koleją do Studzianki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7261
#pixidixi nieaktywny
10 sierpnia 2022r. o 0:34
Do czego wrócą, jak wyprzedali cały majątek?
Zaczną od "zera" .

.::TV używane, skup i sprzedaż::. tel. 509 5969 76
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Jałowiec niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 8:00
pixidixi napisał(a): Do czego wrócą, jak wyprzedali cały majątek?
Zaczną od "zera" .

Dokładnie, od razu też nasunęło mi się to pytanie. Na to mają jakiś plan? A może jednak zostawili sobie tutaj jakiś kąt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Kanna niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 8:17
~~Słomkowy Jałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: pixidixi napisał(a): Do czego wrócą, jak wyprzedali cały majątek?
Zaczną od "zera" .

Dokładnie, od razu też nasunęło mi się to pytanie. Na to mają jakiś plan? A może jednak zostawili sobie tutaj jakiś kąt.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazdrośni hejterzy 3 2 1 start niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 8:19
~~Słomkowy Jałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: pixidixi napisał(a): Do czego wrócą, jak wyprzedali cały majątek?
Zaczną od "zera" .

Dokładnie, od razu też nasunęło mi się to pytanie. Na to mają jakiś plan? A może jednak zostawili sobie tutaj jakiś

A czy to coś złego zaczynać od zera ? Nikt nigdy nie zaczynał ? Będą dużo bogatsi od kogoś kto ma mieszkanie i fajny samochód bo będą bogatsi w doświadczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.