Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprzedali majątek i ruszyli w podróż dookoła świata
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 9:29
Horus napisał(a):
no ,no... ciekawe odniesienie do Coelho...
ciekawe bo otarł się o szpitale psychiatryczne i co najciekawsze obecnie raczej sceptycznie wyraża swoje zdanie na temat wojny na Ukrainie...
widzę więc w tobie jakąś przemianę ...;D ...to takie ''światełko w tunelu'' :D

Bo jeśli ktoś myśli na poziomie bańki medialnej, jak ty, to nie rozumie mojej postawy. Nawet największy du reń może czasem powiedzieć coś mądrego, albo mędrcowi wymsknie się jakaś głupota. Ty znasz tylko metodę popierania w czambuł jednych, choćby robili najgłupsze rzeczy, bo kiedyś złapali cię za serce. Z drugiej strony będziesz jechał po "wrogach", niezależnie co by robili. A w każdym możesz odnaleźć dobry pierwiastek, jak i ten skażony. I dlatego staram się postrzegać nie z punktu widzenia baniek, a z punktu widzenia działań, czy poglądów w danym obszarze. My na przykład na punkcie religii jesteśmy z dwóch innych światów, ale jeśli chodzi o covida, mamy dość zbieżne poglądy. I dlatego w sprawach religii cię prostuję, a co do covida popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 sierpnia 2022r. o 10:56
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
no ,no... ciekawe odniesienie do Coelho...
ciekawe bo otarł się o szpitale psychiatryczne i co najciekawsze obecnie raczej sceptycznie wyraża swoje zdanie na temat wojny na Ukrainie...
widzę więc w tobie jakąś przemianę ...;D ...to takie ''światełko w tunelu'' :D

Bo jeśli ktoś myśli na poziomie bańki medialnej, jak ty, to nie rozumie mojej postawy. Nawet największy du reń może czasem powiedzieć coś mądrego, albo mędrcowi wymsknie się jakaś głupota. Ty znasz tylko metodę popierania w czambuł jednych, choćby robili najgłupsze rzeczy, bo kiedyś złapali cię za serce. Z drugiej strony będziesz jechał po "wrogach", niezależnie co by robili. A w każdym możesz odnaleźć dobry pierwiastek, jak i ten skażony. I dlatego staram się postrzegać nie z punktu widzenia baniek, a z punktu widzenia działań, czy poglądów w danym obszarze. My na przykład na punkcie religii jesteśmy z dwóch innych światów, ale jeśli chodzi o covida, mamy dość zbieżne poglądy. I dlatego w sprawach religii cię prostuję, a co do covida popieram.

a możesz podać przykład gdzie poparłem słowa jakiegoś idio.ty?
a po wrogach będę ''jechał '' chociaż może z innej strony...nie jestem zwolennikiem Konfederacji a od początku z przyjemnością słucham Dziambora...ostatnio nawet poparłem wypowiedzi Winnickiego i Bosaka...
dlaczego nie udaje mi się to jeśli chodzi o Korwina czy Brauna?

co do religii to fakt ...jesteśmy z ''dwóch światów'' ;D ale zadaj sobie pytanie dlaczego?
dlaczego zgadzamy się co do covida?...czy dlatego że zarówno tobie jak i mnie to pasuje?
kolejne pytanie- czy to moje ''lewactwo'' ;D akurat przy covidzie nie przeszkadza? ;D

dobra ...znikam z tego tematu bo zaczynamy sami w nim ''śmiecić''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Tibuchina niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 12:45
Przy takim wyjeździe z kraju 500+ się na konto należy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Dynia niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 12:46
Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cz niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 13:16
~~Zielononiebieska Tibuchina napisał(a): Przy takim wyjeździe z kraju 500+ się na konto należy ?

a czemu nie ? nadal są obywatelami Polski !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prośba niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 13:25
Redaktorzy, skoro macie kontakt z podróżnikiem to przy okazji kolejnen rozmowy z nim proszę zapytajcie go : kiedy wierzyciele jego firmy: https://www.imsig.pl/krs/0000540330 odzyskają pieniądze.
Zanim skasujecie również i tego posta przeczytajcie go i spróbujcie go o to zapytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~śmierć od szprycy niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 14:25
cudze chwalicie a swego nie znacie,pewnie nawet na zamku w mosznie nie byli, a w świat pojechali to takie modne polaczki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Ułudka niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 18:53
~~prośba napisał(a): https://www.imsig.pl/krs/0000540330


Z tego linku wychodzi, że to spółka z o.o. to czego wy się człowieka czepiacie? Jak widać w 2017 roku zgodnie z prawem została ogłoszona upadłość likwidacyjna i od tego momentu całym majątkiem zarządza syndyk. To do syndyka trzeba kierować pytania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo