Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Firma Prodigo, której zakład spłonął w Osłej, miała już problemy z Inspektoratem Ochrony Środowiska
~~Złocistobrązowa Truskawka niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 17:59
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Ostróżka napisał(a): Do sprawy wrocimy....
Tak jak z audi? ;]

tak jak do tego jakie obecnie stanowisko zajmuje Filistyński? ;D
JEST NAADAAL RADNYM I CZŁONKIEM FZB?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 18:51
Prodigo to nie jest Polska firma zacznijmy od podstaw. Restrukturyzacja to słowo na wyprowadzenie polskiego kapitału z budżetu państwa do zagranicznej korporacji. Rozumiecie nasze pieniądze dla biednych executive Niemców Holendrów Norwegow Anglików
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 20:08
Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Pracowałem w tej firmie , wiem co się tam wyprawiało , pozbyli się problemu i liczą na wielkie odszkodowanie . Mam nadzieję że sprawa zajmą się odpowiednie służby żeby dowieść winy podpalenia. Przez to cierpią niewinni .


A możesz się odezwać do redakcji? 693 375 950


Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Pracowałem w tej firmie , wiem co się tam wyprawiało , pozbyli się problemu i liczą na wielkie odszkodowanie . Mam nadzieję że sprawa zajmą się odpowiednie służby żeby dowieść winy podpalenia. Przez to cierpią niewinni .


A możesz się odezwać do redakcji? 693 375 950

Uważaj napuszcza na ciebie psy żeby cię uciszyli oni pracują razem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 20:09
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Pracowałem w tej firmie , wiem co się tam wyprawiało , pozbyli się problemu i liczą na wielkie odszkodowanie . Mam nadzieję że sprawa zajmą się odpowiednie służby żeby dowieść winy podpalenia. Przez to cierpią niewinni .


A możesz się odezwać do redakcji? 693 375 950


Bernard napisał(a): Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Pracowałem w tej firmie , wiem co się tam wyprawiało , pozbyli się problemu i liczą na wielkie odszkodowanie . Mam nadzieję że sprawa zajmą się odpowiednie służby żeby dowieść winy podpalenia. Przez to cierpią niewinni .

A możesz się odezwać do redakcji? 693 375 950

Uważaj napuszcza na ciebie psy żeby cię uciszyli oni pracują razem !

Załatwić muszą ludzie bezpośrednim oporem wobec tych firm i władz miasta i urzedasow inaczej ukreca łep sprawie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 sierpnia 2022r. o 21:15
~~Złocistobrązowa Truskawka napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Ostróżka napisał(a): Do sprawy wrocimy....
Tak jak z audi? ;]

tak jak do tego jakie obecnie stanowisko zajmuje Filistyński? ;D JEST NAADAAL RADNYM I CZŁONKIEM FZB?

no to czegoś tu nie kumam ...;D

''..przypadku skazania na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne i ścigane z oskarżenia publicznego na karę pozbawienia wolności osoba traci możliwość kandydowania w wyborach samorządowych, a jeżeli skazanie nastąpiło w trakcie kadencji – skutkuje to utratą mandatu. Dotyczy to również sytuacji, w której sąd skazał, orzekając karę pozbawienia wolności, ale jej wykonanie odroczył w czasie.
Taką wykładnię art. 11 § 2 pkt 1 Kodeksu wyborczego potwierdza wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z 7 października 2015 r. (sygn.. akt II OSK 2276/15),''

w innym sądowym uzasadnieniu wydano wyrok na radnego z klauzulą natychmiastowego zdania mandatu ...

kto jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego tu w tym grajdole to nie działa? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Śniedek niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 22:42
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Prodigo to nie jest Polska firma zacznijmy od podstaw. Restrukturyzacja to słowo na wyprowadzenie polskiego kapitału z budżetu państwa do zagranicznej korporacji. Rozumiecie nasze pieniądze dla biednych executive Niemców Holendrów Norwegow Anglików

Co Ty Kocham Bolec.Info isz ? Umiesz czytać KRS?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ahh niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 22:45
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Prodigo to nie jest Polska firma zacznijmy od podstaw. Restrukturyzacja to słowo na wyprowadzenie polskiego kapitału z budżetu państwa do zagranicznej korporacji. Rozumiecie nasze pieniądze dla biednych executive Niemców Holendrów Norwegow Anglików

Polska firma z polskim kapitałem. Budowana przez Polaków. Została złe pokierowana i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
11 sierpnia 2022r. o 22:45
~~Śnieżnobiały Śniedek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Prodigo to nie jest Polska firma zacznijmy od podstaw. Restrukturyzacja to słowo na wyprowadzenie polskiego kapitału z budżetu państwa do zagranicznej korporacji. Rozumiecie nasze pieniądze dla biednych executive Niemców Holendrów Norwegow Anglików

Co Ty Kocham Bolec.Info isz ? Umiesz czytać KRS?Zastosowana autokorekta

Ale ty jesteś głupi KRS po to jest żeby w takich "przypadkach" "odpowiedzialność" ponosił słup z Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza