Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman i Wiesław Ogrodnik chcą przedłużyć od przyszłego roku Bolesławieckie Święto Ceramiki
~~polak mały niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 13:12
Co roku coraz mniej wystawców a oni chcą przedłużenia - być może jak wymyślą nową formułę ,a już największym dziadostwem było wyrzucenie giełdy staroci z ulicy Prusa na pożal się boże boisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 sierpnia 2022r. o 13:40
HAHAHAHA...
przedłużać tą ''szopkę''?
jest tu gdzieś temat - portfele bolesławian chudną albo coś w tym typie...

a oni chcą przedłużać coś co ma jedyne zadanie ...pod osłoną ''jarmarku'' wydrenować dodatkowo kieszenie mieszkańców...
przypomina mi to trochę słowa'' węgla mamy na 200 lat'' no i co? gdzie on jest a jeśli jest to bogactwem narodowym to dlaczego naród musi za niego płacić kosmiczne wręcz sumy?
to samo jest z tymi ''skorupami'' ;D
jeśli są one ''wizytówką miasta'' czymś co jest ponoć kojarzonym z Bolesławcem to skąd te windowane do granic absurdu ceny?

chęci przedłużenia tego ''święta'' to tylko i wyłącznie zagrywka pod producentów a więc ukryty lobbing...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Omieg niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 14:39
Nic nie chudnie Horus, ludzie mają kasy dość. Nie odbieraj tego że ja za PiS czy coś, ale ludzie naprawdę źle nie mają. Ja biedy nie widzę, a kilka lat temu jeszcze owszem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 14:40
~~polak mały napisał(a): Co roku coraz mniej wystawców a oni chcą przedłużenia - być może jak wymyślą nową formułę ,a już największym dziadostwem było wyrzucenie giełdy staroci z ulicy Prusa na pożal się boże boisko.


Dokładnie, takie decyzję świadczą o tym, że "nie czuje się bluesa". Blues na Bobrem też dawno zaorany.
Ale w przyszłym roku wybory, więc "baloniki na druciku'
i inne badziewie zapanuje w Bolcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolesławianka niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 15:31
Brawo! Świetny pomysł, aby przedłużyć trwanie święta. Proponuję do tygodnia. Dobrze by było również organizować je wcześniej- koniec lipca lub początek sierpnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mykoła niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 15:33
Za rok to w Bolesławcu będzie zarząd komisaryczny jak wszystko "dobrze" pójdzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 sierpnia 2022r. o 15:34
~~Niebieskofioletowy Omieg napisał(a): Nic nie chudnie Horus, ludzie mają kasy dość. Nie odbieraj tego że ja za PiS czy coś, ale ludzie naprawdę źle nie mają. Ja biedy nie widzę, a kilka lat temu jeszcze owszem


możliwe że tak jeszcze jest ...
kto myślał o przyszłości ma zapewne coś na ''czarną godzinę ''
tylko co będzie jak ona w końcu nastąpi?

co z tego że będą mieli zastawy ceramiki jak talerze z niej będą puste?
dlatego kto kiedyś oszczędzał teraz będzie oszczędzał jeszcze bardziej nawet mając w niedalekiej perspektywie nadchodzącą jesień i zimę ...
jesień to kolejne podwyżki energii i zima to podwyżki za dostarczane ciepełko...

piszesz...
''Ja biedy nie widzę, a kilka lat temu jeszcze owszem''

a ja wręcz odwrotnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kocur niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 16:15
A może pajacu byś zapytał się mieszkańców czy takie utrudnienia w mieście przez tą mierną atrakcje są porządne. Coraz gorsza szmira a on to będzie przedłużał to jakaś kpina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie