Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie dramatycznie tracą oszczędności, drożyznę widać na każdym kroku
~~Ognistoruda Róża niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 21:15
~~Płomienista Szachownica napisał(a): Nie wierzę że bydlaki dalej bronią pisu. Ja pier

Pis ok a pO to pajace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 22:45
~~Lazurowy Len napisał(a): Dla mnie to może wszystko zdrożeć nawet 1000 procent mam to w dupie. Wyborcy pis niech mają za swoje tylko szkoda ludzi którzy nie są za tą formacją bo przy okazji oni też dostają po tyłku. Najlepsze czasy jakie pamiętam to były za PO, człowiek mógł się czegoś dorobić a teraz to jakieś niewolnictwo. Wtedy jak ktoś był zaradny i miał trochę oleju w głowie to sobie normalnie żył a teraz to dramat. Każda inicjatywa lub przejaw własnej zaradności i kreatywności jest traktowany wrogo. Lepiej być pieprzoną patologią uzależnioną od państwowej jałmużny, tak wtedy się jest obywatelem na 100 procent. Nikt wtedy aż tak jak teraz nie dokręcał śruby obywatelom. Owszem żadna władza nie jest krystaliczna, ale to co jest teraz to jest k....a szczyt. Miejmy tylko nadzieję że jeszcze wrócą normalne czasy i normalni ludzi, nie fanatycy obłąkani i zmanipulowani chorymi wizjami kilu osób które przez swoje dziwne ambicje, pęd do kariery, władzy i pieniędzy w pomieszaniu z wytycznymi globalistów doprowadzają ten kraj i ludzi do totalnego upadku, i zarazem zniewolenia moralnego i ekonomicznego. Oczywiście zaraz się odezwą tzw anty POwcy, ala mam to gdzieś. Pozdro dla wszystkich normalnie myślących.

Czego dorobiłeś się, żyłeś spokojnie ,kiedy rządziło PO?A ja nie! Bałem o dzieci,żeby nie były uczone dziwnych nieludzkich ideologii w szkole, niezgodnych z moimi przekonaniami.Bałem się, żeby dzieci nie były demoralizowanie na " marszach równości". A może spojrzysz w oczy tym , którzy stracili pieniądze w Amber Gold? A co powiesz tym , których zniszczyli czyściciele kamienic, np. w Warszawie? A co powiesz, żeby zamiast Polskie Linie Lotnicze zarabiały, tylko linie niemieckie, jak to proponuje przedstawiciel PO. A co powiesz o słynnej torebce córki znanego przedstawiciela PO, za kasę, której emeryt nie widzi, nawet przez cały rok, może w ciągu 5 lat ? I jeszcze jedno, czy wojnę na Ukrainie zaczął PiS. Zastanów się co piszesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
1 września 2022r. o 7:23
https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/energetyczny-walec-zmiecie-nas-z-planszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Uczep niezalogowany
1 września 2022r. o 8:14
~~Tomasz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowy Len napisał(a): Dla mnie to może wszystko zdrożeć nawet 1000 procent mam to w dupie. Wyborcy pis niech mają za swoje tylko szkoda ludzi którzy nie są za tą formacją bo przy okazji oni też dostają po tyłku. Najlepsze czasy jakie pamiętam to były za PO, człowiek mógł się czegoś dorobić a teraz to jakieś niewolnictwo. Wtedy jak ktoś był zaradny i miał trochę oleju w głowie to sobie normalnie żył a teraz to dramat. Każda inicjatywa lub przejaw własnej zaradności i kreatywności jest traktowany wrogo. Lepiej być pieprzoną patologią uzależnioną od państwowej jałmużny, tak wtedy się jest obywatelem na 100 procent. Nikt wtedy aż tak jak teraz nie dokręcał śruby obywatelom. Owszem żadna władza nie jest krystaliczna, ale to co jest teraz to jest k....a szczyt. Miejmy tylko nadzieję że jeszcze wrócą normalne czasy i normalni ludzi, nie fanatycy obłąkani i zmanipulowani chorymi wizjami kilu osób które przez swoje dziwne ambicje, pęd do kariery, władzy i pieniędzy w pomieszaniu z wytycznymi globalistów doprowadzają ten kraj i ludzi do totalnego upadku, i zarazem zniewolenia moralnego i ekonomicznego. Oczywiście zaraz się odezwą tzw anty POwcy, ala mam to gdzieś. Pozdro dla wszystkich normalnie myślących.

Czego dorobiłeś się, żyłeś spokojnie ,kiedy rządziło PO?A ja nie! Bałem o dzieci,żeby nie były uczone dziwnych nieludzkich ideologii w szkole, niezgodnych z moimi przekonaniami.Bałem się, żeby dzieci nie były demoralizowanie na " marszach równości". A może spojrzysz w oczy tym , którzy stracili pieniądze w Amber Gold? A co powiesz tym , których zniszczyli czyściciele kamienic, np. w Warszawie? A co powiesz, żeby zamiast Polskie Linie Lotnicze zarabiały, tylko linie niemieckie, jak to proponuje przedstawiciel PO. A co powiesz o słynnej torebce córki znanego przedstawiciela PO, za kasę, której emeryt nie widzi, nawet przez cały rok, może w ciągu 5 lat ? I jeszcze jedno, czy wojnę na Ukrainie zaczął PiS. Zastanów się co piszesz...

Pięknie roztrząsasz, tylko że wtedy dzieci były bardziej uśmiechnięte i wesołe, a wychowanie dziecka i tak idzie z domu bez znaczenia co ma tłuczone do głowy w szkole czy w mediach. Jeśli chodzi o Amber to nie żałuję ani jednej osoby idiotów nie sieją rodzą się sami. Kto mądry to wie że zyski obiecywane przez Amber to finalnie będzie wał ale pazerność ludzi jest porażająca. Trzeba być durniem aby w coś takiego wchodzić. Kamienice, no cóż powiem tylko tyle, przewidywanie i odpowiednia reakcja oraz dostosowanie się do nadchodzącej sytuacji która jest przy trzeźwym myśleniu do przewidzenia. Wojenka, wojenka, nasi ukochani sojusznicy na wszystkich frontach. Interesy zachodu prowadzone w białych rękawiczkach. Po co nam uchodźcy z Ukrainy co my z nich mamy. My nic. Zachód ma tanią siłę siłę roboczą w swoich firmach, fabrykach itd które swój mega rozkwit na naszej ziemi osiągnęły od początku kłamstwa nazywanego kowid. W czasie ostatnich dwóch lat wszystko pozamykali ale obcy kapitał miał się dobrze wszystko latało,a Polski przedsiębiorca zgnojony.. To robi twój ukochany pis. I ta pieprzona nagonka żeby im pomagać tym uchdźcom żygać się chce. Drożyzną, inflacja, drogie kredyty itd jak myślisz dlaczego tak jest. System rozdawnictwa na maxa to logiczne że wcześniej czy później to się zawali. 500 13 14 wszystkie plusy do fikcja. Za chwilę wybory zobaczysz znowu te obiecanki tylko po to aby stołek od dupy się nie odkleił. Słynne słowa tamtych wyborów by żyło się lepie, albo polska jest najważniejsza. Puste słowa. Pokaż mi komu się żyje lepiej, komuś kto kiedyś jechał na 2 tygodnie na wakacje a teraz przy dodatkach wakacje plus jedzie na kilka dni i żre parówki. Komuś kto dostaje przysłowiowe 10 zł a ma zabierane w sklepach, w rachunkach, na cpn przysłowiowe 12 zł. To jest dla ciebie lepiej. Dlaczego telewizja została pogrzebana a przepraszam jedna ma się dobrze. Na zwykłej antenie już nie odbierzesz innych kanałów oprócz słusznych, to jest lepiej.. Cały proces cyfryzacji przez kogo jest tak mocno forsowany jak myślisz komu na tym najbardziej zależy. Nigdy żadna władza aż tak mocno nie ingerowała w każdy dosłownie w każdy aspekt naszego życia. Kontrola maksymalna wszędzie,moderacja internetu i na ile się da innych mediów. System rozliczeń bezgotówkowych to też kontrola twojej sfery materialnej. Tysiące dyrnych przepisów wymyślanych na kola i, deklaracje w urzędach czym palisz, jakie masz śmieci itd. Karty lojalnościowe, zbieranie punktów, bonusów w zamian za informację o tym co robisz co jesz co kupujesz tak naprawdę tylko po to aby wiedzieć jak tobą manipulować i na ile w danym okresie twojejego życi mogą sobie pozwolić. Musisz żyć w przekonaniu dobry pan ludzki pan. To jest dla ciebie lepiej?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
1 września 2022r. o 9:49
~~Purpurowy Uczep napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tomasz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lazurowy Len napisał(a): Dla mnie to może wszystko zdrożeć nawet 1000 procent mam to w dupie. Wyborcy pis niech mają za swoje tylko szkoda ludzi którzy nie są za tą formacją bo przy okazji oni też dostają po tyłku. Najlepsze czasy jakie pamiętam to były za PO, człowiek mógł się czegoś dorobić a teraz to jakieś niewolnictwo. Wtedy jak ktoś był zaradny i miał trochę oleju w głowie to sobie normalnie żył a teraz to dramat. Każda inicjatywa lub przejaw własnej zaradności i kreatywności jest traktowany wrogo. Lepiej być pieprzoną patologią uzależnioną od państwowej jałmużny, tak wtedy się jest obywatelem na 100 procent. Nikt wtedy aż tak jak teraz nie dokręcał śruby obywatelom. Owszem żadna władza nie jest krystaliczna, ale to co jest teraz to jest k....a szczyt. Miejmy tylko nadzieję że jeszcze wrócą normalne czasy i normalni ludzi, nie fanatycy obłąkani i zmanipulowani chorymi wizjami kilu osób które przez swoje dziwne ambicje, pęd do kariery, władzy i pieniędzy w pomieszaniu z wytycznymi globalistów doprowadzają ten kraj i ludzi do totalnego upadku, i zarazem zniewolenia moralnego i ekonomicznego. Oczywiście zaraz się odezwą tzw anty POwcy, ala mam to gdzieś. Pozdro dla wszystkich normalnie myślących.

Czego dorobiłeś się, żyłeś spokojnie ,kiedy rządziło PO?A ja nie! Bałem o dzieci,żeby nie były uczone dziwnych nieludzkich ideologii w szkole, niezgodnych z moimi przekonaniami.Bałem się, żeby dzieci nie były demoralizowanie na " marszach równości". A może spojrzysz w oczy tym , którzy stracili pieniądze w Amber Gold? A co powiesz tym , których zniszczyli czyściciele kamienic, np. w Warszawie? A co powiesz, żeby zamiast Polskie Linie Lotnicze zarabiały, tylko linie niemieckie, jak to proponuje przedstawiciel PO. A co powiesz o słynnej torebce córki znanego przedstawiciela PO, za kasę, której emeryt nie widzi, nawet przez cały rok, może w ciągu 5 lat ? I jeszcze jedno, czy wojnę na Ukrainie zaczął PiS. Zastanów się co piszesz...
Pięknie roztrząsasz, tylko że wtedy dzieci były bardziej uśmiechnięte i wesołe, a wychowanie dziecka i tak idzie z domu bez znaczenia co ma tłuczone do głowy w szkole czy w mediach. Jeśli chodzi o Amber to nie żałuję ani jednej osoby idiotów nie sieją rodzą się sami. Kto mądry to wie że zyski obiecywane przez Amber to finalnie będzie wał ale pazerność ludzi jest porażająca. Trzeba być durniem aby w coś takiego wchodzić. Kamienice, no cóż powiem tylko tyle, przewidywanie i odpowiednia reakcja oraz dostosowanie się do nadchodzącej sytuacji która jest przy trzeźwym myśleniu do przewidzenia. Wojenka, wojenka, nasi ukochani sojusznicy na wszystkich frontach. Interesy zachodu prowadzone w białych rękawiczkach. Po co nam uchodźcy z Ukrainy co my z nich mamy. My nic. Zachód ma tanią siłę siłę roboczą w swoich firmach, fabrykach itd które swój mega rozkwit na naszej ziemi osiągnęły od początku kłamstwa nazywanego kowid. W czasie ostatnich dwóch lat wszystko pozamykali ale obcy kapitał miał się dobrze wszystko latało,a Polski przedsiębiorca zgnojony.. To robi twój ukochany pis. I ta pieprzona nagonka żeby im pomagać tym uchdźcom żygać się chce. Drożyzną, inflacja, drogie kredyty itd jak myślisz dlaczego tak jest. System rozdawnictwa na maxa to logiczne że wcześniej czy później to się zawali. 500 13 14 wszystkie plusy do fikcja. Za chwilę wybory zobaczysz znowu te obiecanki tylko po to aby stołek od dupy się nie odkleił. Słynne słowa tamtych wyborów by żyło się lepie, albo polska jest najważniejsza. Puste słowa. Pokaż mi komu się żyje lepiej, komuś kto kiedyś jechał na 2 tygodnie na wakacje a teraz przy dodatkach wakacje plus jedzie na kilka dni i żre parówki. Komuś kto dostaje przysłowiowe 10 zł a ma zabierane w sklepach, w rachunkach, na cpn przysłowiowe 12 zł. To jest dla ciebie lepiej. Dlaczego telewizja została pogrzebana a przepraszam jedna ma się dobrze. Na zwykłej antenie już nie odbierzesz innych kanałów oprócz słusznych, to jest lepiej.. Cały proces cyfryzacji przez kogo jest tak mocno forsowany jak myślisz komu na tym najbardziej zależy. Nigdy żadna władza aż tak mocno nie ingerowała w każdy dosłownie w każdy aspekt naszego życia. Kontrola maksymalna wszędzie,moderacja internetu i na ile się da innych mediów. System rozliczeń bezgotówkowych to też kontrola twojej sfery materialnej. Tysiące dyrnych przepisów wymyślanych na kola i, deklaracje w urzędach czym palisz, jakie masz śmieci itd. Karty lojalnościowe, zbieranie punktów, bonusów w zamian za informację o tym co robisz co jesz co kupujesz tak naprawdę tylko po to aby wiedzieć jak tobą manipulować i na ile w danym okresie twojejego życi mogą sobie pozwolić. Musisz żyć w przekonaniu dobry pan ludzki pan. To jest dla ciebie lepiej? Zastosowana autokorekta

W punkt 100/100.
Dodałbym tylko,że prawdopodobnie : Purpurowy Uczep jak i Lazurowy Len nie mają czego żałować bo i nic nie mają.Zaspokajają swoje minimalne potrzeby dosilani z PISowskich socjali.Natomiast ludzie,którzy cale życie ciężko pracowali i oszczędzali na "stare lata" zostali z ręką w nocniku.Jak na dziś to są w plecy 16,5%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis niezalogowany
1 września 2022r. o 11:55
~~Ognistoruda Róża napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomienista Szachownica napisał(a): Nie wierzę że bydlaki dalej bronią pisu. Ja pier

Pis ok a pO to pajace

A twoja stara to Qyźwa

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MatL niezalogowany
1 września 2022r. o 12:02
Lot zarabia dokładnie tak samo jak TVP, czyli za 2021 roku zarobili 130 milionów, ale dostali do Dudpka i Jarka 2 miliardy :D :D PIS to gówno i nie przetłumacyzsz tego cepom z pisu, to fanatycy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
1 września 2022r. o 19:51
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego