Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okruszki Historii: 90 lat temu powstała III Rzesza
~~Konopna Laurencja niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 14:20
Końcówka artykułu z "bobrzan" w punkt i powinna dawać do myślenia obu stronom dzisiejszego sporu politycznego: "Historia tamtych lat wskazuje na poważne, nawet krwawe konsekwencje radykalizacji nastrojów społecznych oraz braku porozumienia między różnymi stronami politycznego sporu. "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:24
88
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yagudka niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:49
Niemcy wychowali kolejnego wodza z tym że w Moskwie , dobrze żyją , są bogaci i nie muszą się nikogo o nic pytać my zaś doprowadzamy swoją biernością na złodziejstwo rządzących do kolejnego upadku , nigdzie nad nie lubią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Tawułka niezalogowany
1 lutego 2023r. o 1:59
Sprawa jest prosta .
Dzisiaj 1 lutego o godz . 14 w sądzie
w Bolesławcu w wydziale karnym jest sprawa pana Piotra Romana w związku z wyburzaniem byłego niemieckiego
obozu koncentracyjnego
KL Gross Rosen - Bunzlau I ,
KL Gross Rosen - Bunzlau II .
Serdecznie zapraszamy
mieszkańców Bolesławca

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.