Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jednym ciosem złamał szczękę. Napastnik z Czarnego Kota zatrzymany!
~~Ognistorudy Wiciokrzew niezalogowany
6 września 2022r. o 13:28
Jak widział że kradnie to mógł dzwonić na policję A nie na padać i łamać mu szczękę to zwykły bandyci napad ukarać adekwatnie za pobicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Hortensja niezalogowany
6 września 2022r. o 13:58
~~Eryk napisał(a): Jezu co wy tu za bzdury wyssane z kij wie czego ludzia dajecie. Sam się zgłosiłem na komendę odrazu po tym jak zobaczyłem artykuł. Nie wiedziałem ze temu złodziejowi bo tak koleś szperał po kurtkach i je okradal w czarnym kocie złamałem szczenke. Zgłaszaliśmy incydent kradziejstwa właścicielowi tego z krec anego baru a on sobie nic z tego nie zrobił. Jak zaczął okradać moich znajomych to podszedłem pogadać. A jak mi wyleciał z garda i „to chodź” to dostał szczala odruchowo bo myślałem ze mnie uderzy. Po tym udzieliłem mu pierwszej pomocy żeby się łeb nie udusił/udławił. Nikt mnie nie zatrzymywał i od tego kwietnia wczoraj dowiedziałem się ze wgl coś się stało. Wiec weźcie się ogarnijcie barany i nie przekazujcie bzdur dalej. Farmazony. Nie pozdrawiam. A 5 lat to wy za te bzdury powinniście dostaćZastosowana autokorekta

Po pierwsze to ty sam jesteś baran. Po drugie powinieneś pierdzieć w pasiak za takie uszkodzenie ciała. Ale co od takiego kogoś wymagać, już po przeczytaniu tych wypocin wiadomo co to za persona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bombka niezalogowany
6 września 2022r. o 14:59
~~Ognistorudy Wiciokrzew napisał(a): Sam się zgłosiłem na komendę odrazu po tym jak

Zrobił bardzo dobrze gdyby gość gardy nie zakładał atakujący nie odczułby zagrożenia i go nie uderzył proste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eryk niezalogowany
6 września 2022r. o 17:01
~~Ognistorudy Wiciokrzew napisał(a): Jak widział że kradnie to mógł dzwonić na policję A nie na padać i łamać mu szczękę to zwykły bandyci napad ukarać adekwatnie za pobicie.

To nie pobicie a bójka po pierwsze bo gościu pierwszy chciał mi wywalić ale był wolniejszy. Po drugie napaść to zupełnie inna sprawa i niezaduzo ma wspólnego z obrona konieczna. Mogli by puścić nagranie i byłby spokój w koncu zamiast robic ze mnie huj wie jakiego bandytę co niema co robic tylko chodzi po barach i łamie szczęki jakimś leszczą. Bądźmy powazni. Mam ciekawsze rzeczy do roboty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszary Złotokap niezalogowany
6 września 2022r. o 17:07
~~Grynszpanowa Hortensja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Eryk napisał(a): Jezu co wy tu za bzdury wyssane z kij wie czego ludzia dajecie. Sam się zgłosiłem na komendę odrazu po tym jak zobaczyłem artykuł. Nie wiedziałem ze temu złodziejowi bo tak koleś szperał po kurtkach i je okradal w czarnym kocie złamałem szczenke. Zgłaszaliśmy incydent kradziejstwa właścicielowi tego z krec anego baru a on sobie nic z tego nie zrobił. Jak zaczął okradać moich znajomych to podszedłem pogadać. A jak mi wyleciał z garda i „to chodź” to dostał szczala odruchowo bo myślałem ze mnie uderzy. Po tym udzieliłem mu pierwszej pomocy żeby się łeb nie udusił/udławił. Nikt mnie nie zatrzymywał i od tego kwietnia wczoraj dowiedziałem się ze wgl coś się stało. Wiec weźcie się ogarnijcie barany i nie przekazujcie bzdur dalej. Farmazony. Nie pozdrawiam. A 5 lat to wy za te bzdury powinniście dostaćZastosowana autokorekta

Po pierwsze to ty sam jesteś baran. Po drugie powinieneś pierdzieć w pasiak za takie uszkodzenie ciała. Ale co od takiego kogoś wymagać, już po przeczytaniu tych wypocin wiadomo co to za persona.
. Dokładnie wiec dowidzenia stad i włącz myślenie. To co te cepy tu napisały to jest bajka. Niech cwaniaki puszcza całe nagranie i odrazu sie zmienia punkt widzenia. Media pokazują co chcą żeby człowiek zobaczył. Pomyśleć czasem trzeba. Zastanowić sie ze gościu chyba miał powód ze typa uderzył. A nie ze bandyta bandyta bo bić przyszedł. Stereotypy. Żałosne. Dwudziesty pierwszy wiek jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rys niezalogowany
6 września 2022r. o 17:33
~~Żółtorudy Zaślaz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Admirał Gwiezdnej Floty napisał(a): I dobrze że złamał i niech się cieszy że tylko szczękę bo ręce też mógł mieć złamane. Jako jedyny zainterweniował a reszta stała i "nic nie widziała " by wam kurtki okradł dopiero byście płakali i szukali sprawiedliwości. Sprawiedliwość była zrobiona trochę w innym stylu ale była. A wy Gapowicze zamiast stać i Gapić się to byście sami zareagowali i zrobili coś aby waszych nie okradali. Jak dla mnie mocne 10 punktów za strzał a 0 dla tych co są wielce oburzeni....

Jeśli uważasz ,że dobrze zrobił to gratuluję ,sąd sądem a sprawiedliwość po naszej stronie ,Od Czarnego Kota do Komendy w tym czasie było 50 metrów .

Gdyby tobie zwinął dokumenty i na nie coś kupił np telefon lub coś droższsgo też byś w sądzie szukał sprawiedliwości ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bedi niezalogowany
7 września 2022r. o 11:00
Dlaczego właściciel lokalu nie zareagował gdy została zgłoszona kradzież???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Kalina niezalogowany
8 września 2022r. o 20:47
Ja widział jak gość kiedyś pił piwo w rynku i krzyszczal na kobietę. To spotykając go później napadam bije lamie kości i jestem nie winny. Idź ty głupcze do prawnika bo poszkodowany może wyciągnąć od Ciebie nawet 80 tyś zł za uszkodzenie ciała rozumiesz badania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima