Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybieracie się na grzyby? Uważajcie na łosia!
~~Irena D niezalogowany
6 września 2022r. o 22:31
W czwartek o godz. 20.15 spotkalam łosia a raczej klempę w Starym Węglińcu, wyłoniła się z mgły, szła po łące w kierunku lasu prosto na mnie. Praktycznie 200 metrów od zabudowań. Bardzo dostojnie i powoli. Ona patrzyła na mnie a ja na nią. Udało mi się nawet zrobić kilka zdjęć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyrektor zoo niezalogowany
7 września 2022r. o 3:47
Łosie bardzo lubią kanapki z tuńczykiem i chętnie dają się karmić ,a po nakarmieniu sobie wesoło bekają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Piwonia niezalogowany
7 września 2022r. o 8:50
Widocznie szukał Komendy Powiatowej Policji.
Bo takie same pracują...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IZa niezalogowany
7 września 2022r. o 10:27
Są już grzyby w naszych lasach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecforyou niezalogowany
7 września 2022r. o 10:40
Teraz Pan Tabelka tam zawitał i wszystko ma się polebszyć ( w tabelkach)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
8 września 2022r. o 6:46
biorąc pod uwagę odległości od Golnic przez Tomisław do Węglińca to mało prawdopodobne żeby to był ten sam łoś,jest kilka łosi ,a łosie myślą że jest jeden łoś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego