Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ewakuacja zakończona, można wracać do domów
~~Popielata Katalpa niezalogowany
16 września 2022r. o 14:00
Jeżeli te niewybuchy były tak niebezpieczne że trzeba było ewakuować ludzi w promieniu 300 metrów to ich detonacja na poligonie powinna być słyszalna w promieniu 30km.
Przypuszczam, że głównym źródłem detonacji będzie trotyl którym obstawią niewybuchy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Rokitnik niezalogowany
16 września 2022r. o 14:00
Dziękujemy Panu Burmistrzowi za uratowanie nam życia. Wdzięczni emeryci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Katalpa niezalogowany
16 września 2022r. o 14:05
~~Perłowy Rokitnik napisał(a): Dziękujemy Panu Burmistrzowi za uratowanie nam życia. Wdzięczni emeryci

No to dziadek jeszcze dwa okrążenia biegiem dookoła ratusza w ramach ratowania wam zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Hortensja niezalogowany
16 września 2022r. o 16:54
Szkoda tylko że nikt nie raczył powiadomić sms-em tak jak obiecano o zakończeniu akcji. Nie tylko ja go nie dostałam ale moi sąsiedzi również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Szupin niezalogowany
16 września 2022r. o 16:59
Ilu jeszcze siedzi w szkole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesł niezalogowany
16 września 2022r. o 17:07
To dziwne, jak te niewybuchy się odnajdują, leżą na trawie, czy ktoś coś kopie i zauważa, czy może saperzy je podkładają, aby praca była i wyższe wynagrodzenie ? Przecież nigdy przed 5 laty np. o niewybuchach nikt w Bolesławcu nie słyszał. O co w tym chodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Rogownica niezalogowany
16 września 2022r. o 19:22
~~Popielata Katalpa napisał(a): Jeżeli te niewybuchy były tak niebezpieczne że trzeba było ewakuować ludzi w promieniu 300 metrów to ich detonacja na poligonie powinna być słyszalna w promieniu 30km.
Przypuszczam, że głównym źródłem detonacji będzie trotyl którym obstawią niewybuchy.

No i nawet pierdnięcia nie było słychać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Liliowiec niezalogowany
17 września 2022r. o 1:27
~~Popielata Katalpa napisał(a): Jeżeli te niewybuchy były tak niebezpieczne że trzeba było ewakuować ludzi w promieniu 300 metrów to ich detonacja na poligonie powinna być słyszalna w promieniu 30km.
Przypuszczam, że głównym źródłem detonacji będzie trotyl którym obstawią niewybuchy.

Tak trzeba było starym sposobem wiadro na ziemniaki i pozbierać i wywalić do transportu śmieci jadącego do Niemiec i po awanturze repatriacyjnej oddać Niemcom co niemieckie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima