Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W sobotę o 16 w Rynku protest w sprawie Strefy Płatnego Parkowania
~~Piotr niezalogowany
21 września 2022r. o 15:51
o 16 w sobotę jestem na majorce , a wy ,możecie mnie cmoknąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
21 września 2022r. o 15:53
a kiedy protest pzeciwko morderczej ustawie która pozwoli wyrzucić cię z domu i pozbawić majątku morawiecki już ja szykuje z tym takim jednym , na rozkaz grupy bildenberg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gabi niezalogowany
21 września 2022r. o 16:14
A co z mają zrobić osoby, które tutaj dojeżdzają do pracy, a zakład pracy nie zapewnia parkingu.Przy zarobku na rękę 2100 zł, koszty dojazdu i parkingu zaczynają odbierać chęci do czegokolwiek......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsa niezalogowany
21 września 2022r. o 17:00
inflacja kolo 20%, podwyzki jedzenie, oplat, prąd, gaz, paliwo, do tego idzie ciężka zima dla wszystkich bo nie wiadomo co będzie z cenami za opal czy gaz..... do tego jeszcze rzucanie ludziom pod nogi kłody ..... ile jeszcze zniesiemy tych podwyzek????????????????????? sobie podnieśli wypalty na taką wysokość ze ich podwyzki nie obchodzą ....a placenie dodatkowo za parkingi to zgroza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do tego ani SPP nie ulatwila zycia mieszkacom ani firmom prowadzonym w tej strefie ..... miasto osłupkowane, bez konsultacji, pandemia w kolo a ci zalatwili 40 tys ludzi na cacy ..... do tego okliczni mieszkancy mają placić wysokie abonamenty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie nie płacę, nie robię zakupów już w strefie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, jest internet, paczkomat zapakowany codziennie na maxa ..... jest nas dużo i pokazemy gdzie mamy te strefe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trudno jak firmy nie chcą protestować to niech padają, trudno!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie doloze się do złodziejstwa ratuszowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Jagoda niezalogowany
21 września 2022r. o 17:10
Jak znam życie przyjdzie 5-7 osób. Będą świeczki? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Wyżlin niezalogowany
21 września 2022r. o 17:36
~~Krzysiek napisał(a): Z buta - dla zdrowia chodźcie do sklepów jeżeli jesteście z Bolesławca, a nie prawie już samochodami wjeżdżacie prawie do klatek schodowych !!!

przy tych cenach za paliwo nie kupuje już w sklepach gdzie jest platne parkowanie.... wole zamówić w necie czas i nerwy zaoszczędzone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Papryka niezalogowany
21 września 2022r. o 17:41
Jeśli na jakiejś konkretnej ulicy nie ma tablicy PARKING PŁATNY (a jest na sąsiedniej), to ja mam szukać na tej drugiej parkometru? Bo gdzie jest strefa parkowania to jako np. przyjezdny nie muszę wiedzieć, ja potrzebuję znaku. Byłem świadkiem, jak kobieta wkładała mandaty za szybę w samochodach na ulicy, gdzie nie było informacji o płatnym parkingu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Styrakowiec niezalogowany
21 września 2022r. o 18:12
Ja jak mam zlecenie w strefie to doliczam klientowi 20 zł dodatkowo za strefę nawet jak jestem u klienta 15 minut.
I informuje klienta że ma dodatkowo 20 zł za pitromat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza