Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Matka Boska wita wjeżdżających do Bolesławca
~~zawsze dziewica niezalogowany
24 września 2022r. o 7:59
~~klucznick napisał(a): matka boska co jezusa urodziła (cała ta historia to tragikomedia) kobieta zostaje niepokalanie zapłodniona przez kogo ? następnie rodzi dziecko niepokalane poczęcie czyje dziecko ? kto jest ojcem kto dzieckiem ? a co w tym wszystkim robi stolarz józef ? cała ta historyjka jest dla niedorozwiniętych gojów.Więc moje pytanie brzmi , co to za postać bajkowa sti na tym murze ? mór fajny reszta do banii.


Jeżeli chodzi o zapładnianie i niepokalane poczęcie to specjalistą w tym temacie jest Skorn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buk drzewo niezalogowany
24 września 2022r. o 8:07
Horus napisał(a):

kiedyś mówiono że naszą -ludzi- matką jest Ziemia a bogiem Słońce...
i uważam że to było słuszne...
reszta jest tylko wymysłem cwaniaków...

Zacząłeś tak myśleć przed tym jak dzieci ochrzciłeś czy już po?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Morwa niezalogowany
24 września 2022r. o 8:22
~~Buk drzewo napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):

kiedyś mówiono że naszą -ludzi- matką jest Ziemia a bogiem Słońce...
i uważam że to było słuszne...
reszta jest tylko wymysłem cwaniaków...

Zacząłeś tak myśleć przed tym jak dzieci ochrzciłeś czy już po?


Korniszon ,zakisiłeś już korniszonka czy czekasz do ślubu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
24 września 2022r. o 8:28
~~Piwny Bukszpan napisał(a): Wspaniała, przepiękna, cudna. Brytyjczycy mieli swoją Królową, Polacy mają swoją Królową.

Zydówka królową Polski,dobrze masz nkupczyne we łbie....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Frezja niezalogowany
24 września 2022r. o 8:29
Ten kto postawił tę figurkę jest bardzo, ale to bardzo głęboko wierzący. To prawdziwa manifestacja głębokiej wiary. Biskupi też manifestują wiarę krzyżami na piersi ale z tego nic nie wynika, wiemy jak znaczna ich część jest moralnie zepsuta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~My niezalogowany
24 września 2022r. o 8:50
Szczekacie? A szczekajcie sobie.

Wspaniała inicjatywa, my katolicy dziękujemy:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buk drzewo niezalogowany
24 września 2022r. o 8:58
~~Buk drzewo napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):

kiedyś mówiono że naszą -ludzi- matką jest Ziemia a bogiem Słońce...
i uważam że to było słuszne...
reszta jest tylko wymysłem cwaniaków...

Zacząłeś tak myśleć przed tym jak dzieci ochrzciłeś czy już po?


Rozumiem, że Horus nie odpowie? Za trudne pytanie? Lepiej udawać, że się go nie widzi? Kiedyś o strachu przed teściową ktoś tu wspominał. Może to ona jest Bogiem? Ale to już tylko Horus wie.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gvgv niezalogowany
24 września 2022r. o 10:00
A ja uważam ze ci co najbardziej się obnoszą ze swoją wiara, maja pomniki i figurki na własnych posesjach, są tymi ludźmi którzy maja najwiecej za skóra.. i chcą odkupić swoje grzechy w ten sposób dalej je popełniając. Wiara powinna być w środku człowieka a nie na pokaz. nikt mojego zdania nie zmieni. Dziękuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza