Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakup mieszkania alternatywą dla studentów
~~Szarożółty Krokus niezalogowany
27 września 2022r. o 17:29
:))))))))))))))))) a to dobre student i kupno mieszkania, tylko bogaczy teraz stac na taki zakup ....a student na początku nauki to raczej nie planuje zakupu mieszkania bo nawet nie wie czy te studia np. mu podpasują, wielu zmienia uczelnie, kierunki, wtedy taki zakup to kula u nogi i ogranicza swobodę w decyzjach ..... ale kto bogatemu studentowi zabroni......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Margerytka niezalogowany
27 września 2022r. o 17:42
Głupszego artykułu nie dało się wrzucić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Pustynnik niezalogowany
27 września 2022r. o 18:46
Dzieci większości naszych znajomych studiują. Nikt im nie kupił mieszkania, bo nie stać na to ani ich samych, ani ich rodziców. Mało tego, niektórych nie stać dzisiaj nawet na utrzymanie jednego dziecka na studiach we Wrocławiu. Trzeba mieszkać póki co u rodziców, studiować i pracować na siebie. Taki dobrobyt teraz mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~II niezalogowany
28 września 2022r. o 9:09
~~Jasnofioletowy Pustynnik napisał(a): Dzieci większości naszych znajomych studiują. Nikt im nie kupił mieszkania, bo nie stać na to ani ich samych, ani ich rodziców. Mało tego, niektórych nie stać dzisiaj nawet na utrzymanie jednego dziecka na studiach we Wrocławiu. Trzeba mieszkać póki co u rodziców, studiować i pracować na siebie. Taki dobrobyt teraz mamy.

Kiedyś to może było lepiej? Teraz stać ludzi na prywatne studia i na wynajmowanie drogich kwater, to znaczy, że jest lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Eukomis niezalogowany
28 września 2022r. o 10:34
Problem z zakwaterowaniem studentów był zawsze.w czasach PRL-u było jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz niezalogowany
28 września 2022r. o 14:31
Kredyt,kredyt,kredyt.Łatwo się pisze. Odradzam kredyty, zwłaszcza w czasach wojny. Nie radzę się wkręcić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Racjastanu niezalogowany
28 września 2022r. o 15:20
Racja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Rokitnik niezalogowany
28 września 2022r. o 16:50
Dobry zwyczaj, nie pożyczaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.